5 c Alytus
Šeštadienis, Gruodžio 5d.
SportasRankinis
2020 Birželio 26d.
0

Alytaus miesto garbės piliečiui skirtame turnyre varžysis Baltijos šalių komandos

title„Alytus cup“ turnyras, skirtas miesto garbės piliečiui J. Jonuškai atminti, šiemet vyks rugpjūčio 21-23 dienomis.

Alytuje didžiausio tarptautinio komandų turnyro tradicija nenutrūks. Sezono dėl koronaviruso negalėjusi baigti ir trečioje vietoje likusi „Varsa“ skelbia, kad „Alytus cup“ turnyras, skirtas miesto garbės piliečiui Jonui Jonuškai atminti, šiemet vyks rugpjūčio 21-23 dienomis.  

„Šiemet ilgamečiam „Varsos“ komandų treneriui ir klubo prezidentui būtų sukakę 70 metų, todėl tai, kad turnyras 2020 m. įvyks – yra svarbu“, - pabrėžė J. Jonuškos atminimo turnyro „Alytus cup“ organizatorių atstovas, RK „Varsa“ vadovas Egidijus Petkevičius.
 
Iki pandemijos pradžios savo dalyvavimą turnyre Alytuje buvo patvirtinę aukščiausiųjų lygų vyrų rankinio klubai iš visų Baltijos šalių, taip pat domėjosi komandos iš kitų valstybių. Atšaukus karantiną Lietuvoje „Alytus cup“ organizatoriai pakartojo užklausas, į jas atsiliepė visi ankstesnieji, tiesa, dėl turnyro dalyvių saugumo teks atsisakyti varžovų iš šalių, kur COVID-19 sergamumas vis dar yra didelis. Nors varžytis į Dzūkijos sostinę šiemet negalės atvykti visi pageidaujantieji klubai, jų turnyre bus ne mažiau 8, t. y. du pogrupiai.

„Alytus cup“ pogrupių, pusfinalių ir finalų rungtynės planuojamos arenoje.
 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt