1 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
Laisvalaikis ir kultūra
2020 Birželio 25d.
2

A. Jakubauskas – naujas Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centro vadovas

titleNaujasis Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centro vadovas A. Jakubauskas

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centro (LGGRTC) generaliniu direktoriumi paskirtas prof. dr. Adas Jakubauskas, informuoja Seimas, už tai balsavęs slaptai: už buvo 71 parlamentaras, prieš – 13, susilaikė 8.

Naujojo LGGRTC vadovo kadencija prasidės liepos 1 d. ir jis pakeis nuo 2009 m. šias pareigas ėjusią Teresę Birutę Burauskaitę.

1964 m. Butrimonyse (Alytaus r.) gimęs A. Jakubauskas yra pedagogas ir politologas, socialinių mokslų daktaras, anksčiau yra dirbęs „Vilniaus šiltnamiuose“ konsultantu ir direktoriumi ryšiams su užsieniu, vadybininku privačioje bendrovėje, Seimo kanceliarijoje, dėstęs Mykolo Romerio universitete.  Nuo 2003 metų A. Jakubauskas yra Lietuvos totorių bendruomenių sąjungos pirmininkas, nuo 2015 m. – pasaulio Krymo totorių kongreso sekretoriaus pavaduotojas.


Komentarai

2
Komentuoti
arvydas2020-07-05
1654-1655 metais( “TVANAS”) šimtatūkstantinės ginkluotų maskolių ordos iš Rytų fiziškai sunaikino Lietuvą. Apie du milijonus lietuvių buvo nužudyta, fantastiško grožio Vilnius buvo sudegintas iki pamatų, reikšmingiausios Lietuvos pilys buvo sugriautos. Tai yra nenusakoma lietuvių tautos tragedija,genocidas, okupacijos ištrintas iš lietuvių istorinės atminties tragiškiausias puslapis (Vl.Terleckas).Lietuvos gyventojai "Tvano" masinių žudymų metu masiškai pasitraukė,bėgo į Lenkiją. Apie trečdalis Lenkijos gyventojų yra lietuvių kilmės - "Tvano" pabėgėlių palikuonys.
l2020-06-26
Kur LGGRTC kontaktai, jokio ryšio nėra su šiuo centru, nieks neatsiliepia...
traffix.lt