0 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
SportasLaisvalaikis ir kultūra
2020 Birželio 25d.
14

Įjungė žalią šviesą Alytaus ledo arenai (ATNAUJINTA. KOMENTARAS)

title

19 iš 23 miesto tarybos narių pasisakė už daugiafunkcės ledo arenos ateitį.

Legendinio šalies ledo ritulininko Dainiaus Zubraus, kilusio iš Alytaus krašto, iniciatyva į Dzūkijos sostinę buvo sugrąžinta ledo arenos idėja.

Tarybos nariams pritarus, bus savivaldybės lėšomis bus rengiamas investicinis projektas dėl daugiafunkcės ledo arenos infrastruktūros statybos, įveiklinimo ir pritaikymo visuomenės reikmėms.

Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriui pavesta atlikti visus veiksmus ir pasirašyti visus būtinus dokumentus, susijusius su šio sprendimo tinkamu įgyvendinimu.

Alytaus ledo areną planuojama įrengti Naujojoje g., šalia baseino bei sporto ir rekreacijos centro arenos, Žuvinto g., Jaunimo parko pusėje.

Naujoje ledo arenoje būtų žaidžiamas ne tik Alytuje mėgiamas ledo ritulys, iš viso – iki 15 rungčių: akmenslydis, dailusis čiuožimas ir pan.

ATNAUJINTA

Alytaus m. mero Nerijaus Cesiulio komentaras:

„Nuo kalbų prie darbų: pradedame rengti investicinį projektą dėl daugiafunkcinės ledo arenos Alytuje.

Tai tik pradžių pradžia. Tačiau dabar galėsime planuoti ir skaičiuoti, kokios investicijos reikalingos, kiek miestui kainuotų išlaikymas ir daug kitų svarbių klausimų. Pasverti visas galimybes ir grėsmes, visus už ir prieš. 

Tačiau džiaugiuosi mūsų tarybos sprendimu ir požiūriu, kad miestui ledas reikalingas".

 


Komentarai

14
Komentuoti
As2020-06-29
Kodel jaunimo parko saskaita,tai zmoniu poilsio vieta.Priesingoje puseje pesciuju tako didelis dirvonuojantis plotas,ten ir statykite.
Rolė2020-06-26
Kodėl komentarus rašo tik lopai kurie toliau savo nosies nieko nemato ir dar rašo su klaidom. Sveikintinas sprendimas mere. Jeigu nieko nedarysim tai visą laiką ir būsim kaimas
d2020-06-26
sitam kaime,ta ledo arena nereikalinga
taigi2020-06-26
reiktu formule-1 trasa pastatyti
tam Glušiui 2020-06-26
Cesiulis aiškiai parašė kad reiks skaičiuot kiek miestui kainuos išlaikymas. reiškia miestui žiemą vasarą kainuos daug išlaidų
Joo2020-06-26
Reikėtų ir golfo aikstyno
Galvoju2020-06-26
Reikėtų dar amerikietiško futbolo stadiono
Klaidas2020-06-26
Galiu atlikti studiją na už kokius 79000.00 eur plius pvm. Brangu... , bet man labai reikia pinigų... :):):)
mylimiausias meras2020-06-25
patiomkino kaimas... siaip tai ziauru
Tomas2020-06-25
Glušiau tu tai tu įsiskaityk ka rašo, investicinį projektą ruoš savivaldybė, vien tik projektuj bus imetama kruva pinigų, o statybos niekada taip ir neprasidės. Glušas kai aulas esi, jei tiki pasakom.
Aurimas 2020-06-25
sprendimas geras dabar reikia ledo rutulio komandos kad Elektrenu Energija aplostum pirmyn Dzukija
Tomui,2020-06-25
Asilo galva, isigilink pirma i pati projakta. Arena statys privatus investuotojas, lopai tokie tik lot kaip sunys moka. Protingus vaizduoja. Isikalkit kausai i galva viena karta, kad arena statys PRIVATUS INVESTUOTOJAS!!!
Dzimis 2020-06-25
Tomas teisingai sako, gi iš statybų lengviausiai eina pinigus išplaut. Reiktu kliūške tiem žalios šviesos įjungėjams užvažiuot.
Tomas2020-06-25
Bet gal to reikia? Buvo juk neperseniausiai igyvendintas slidinejimo trasos projektas? kaip jis dabar? matet? girdejot? kur dingo sniego masinos? sniego valytuvas kainaves kosminius pinigus? pasakykit kas zinot. kas administruos sia atena? ja juk ziema vasara reikia islaikyt. kosmonautai jus. sutvarkykit geriau kino teatra, irengit daugiau zaidimo aiksteliu prie namu. ledo arena mums kai mokiausi mokykloj atvaziave padarydavo ugniagesiai, uzpildave gabala stadiono su vandeniu.
o beja kol parasiau, atejo i galva ir atsakymas kam to reikia: cia juk galima paimti milziniskas babkes ir jas istaskyt ir dar sau isidet!!!! brudai!!!
traffix.lt