19 c Alytus
Ketvirtadienis, Liepos 9d.
Dzūkija112
2020 Birželio 25d.
0

Vyrui teks atsakyti už melagingus kaltinimus

titleAsociatyvi iliustracijaAlytausgidas.lt nuotr.

Kauno apygardos prokuratūra birželio 23-iąją atsisakė pradėti ikiteisminį tyrimą dėl galimos vagystės, kurią, pasak pranešėjo, įvykdė Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Varėnos rajono policijos komisariato pareigūnai.

Birželio 12 d. apie 10 val. Varėnos r. PK buvo gautas vyro (g. 1978 m.) pareikšimas, kad Varėnos r., Kuklių k., į jo namus buvo atvykę Alytaus apskr. VPK Varėnos r. PK pareigūnai, po kurių apsilankymo pasigedo namuose, kambaryje, sekcijoje, laikytų 5 tūkst. eurų.

Po Alytaus apskr. VPK imuniteto ir vidaus tyrimų skyriaus pareigūnų atlikto patikslinimo nustatyta, kad asmuo melagingai apkaltino policijos pareigūnus.

Imuniteto ir vidaus tyrimų skyriaus pareigūnai dėl melagingo skundo ir pranešimo apie nebūtą nusikaltimą Kuklių kaimo gyventojo atžvilgiu pradėjo ikiteisminį tyrimą. Už šią nusikalstamą veiką įstatyme numatyta laisvės atėmimo bausmė iki dvejų metų.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros prokurorai.

Vyras jau ne pirmą kartą susiduria su policijos pareigūnais, praėjusių metų lapkričio mėnesį pasipriešino policijos pareigūnui, bei sužalojo. Dėl šių veiksmų, vyras prieš teismą stos rugpjūčio mėnesį.

Į Kuklių kaimą pareigūnai skuba, kai kartu gyvenanti moteris kviečiasi pagalbos, nes sugyventinis smurtauja, grasina ar kitaip baugina namiškius. Varėnos r. PK atliekamas ne vienas ikiteisminis tyrimas, bei pradėta ne viena administracinė teisena vyro atžvilgiu.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt