1 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
Prisimink alytiškius
2020 Birželio 25d.
5

Alytaus miesto garbės piliečio vardas – Romualdui Vytautui Maksimavičiui

titleAlytaus garbės piliečiu po mirties paskelbtas R. V. MaksimavičiusIliustracija iš knygos „Alytaus futbolas. Nuo... iki“. Nuotr. – Danieliaus Jakubavičiaus

Alytaus miesto savivaldybės garbės piliečio vardas 2020 metais buvo suteiktas Romualdui Vytautui Maksimavičiui (1939-2019).

„Šitas žmogus turėtų būti pirmiausias eilėje“, – garbės piliečio vardą suteikti R. V. Maksimavičiui (po mirties) miesto tarybos narius ragino Alytaus apskrities futbolo federacijos viceprezidentas Bronislavas Geležiūnas.

Apie savo senelį kalbėjo ir Maksimavičiaus anūkė Giedrė Bernatavičiūtė, o kandidatūrą už indėlį į Alytaus miesto plėtrą, aktyvų dalyvavimą miesto visuomeniniame, kultūriniame, sportiniame gyvenime pasiūlė jo dukra Asta Bernatavičienė.

R. V. Maksimavičius – buvęs Alytaus miesto savivaldybės tarybos narys, ilgametis Statybos banko Alytaus skyriaus valdytojas, Lietuvos automėgėjų draugijos Alytaus skyriaus revizinės komisijos pirmininkas, aktyvus miesto visuomenininkas, kolektyvo „Dziemedėlis“, kaimo kapelos „Dzūkija“ narys,  agitbrigados „Sprigtas“ ir dainų ir šokių ansamblio „Dainava“ dalyvis.


Komentarai

5
Komentuoti
Už ką?2020-06-26
Tegul ilsisi ramybėje, geras žmogus buvo. Bet už ką garbės vardas - už andkdotus , vietines žinias, kitaip pletkus?
ALGIS2020-06-26
GEDA. kodel taip paveluotai,gal bijojot kad ko nors nepaprasytu
Laima2020-06-25
Pritariu visu 100% . Žmogus tikrai nusipelnė šitos nominacijos. Jo taip trūksta mūsų miesto gyvenime...
Ha2020-06-25
neteisinga!!! Kodėl ne cicėnui? Jis nusipelnė labiau!!!
Dzūkas2020-06-25
Šį kartą priekaištų nėra. Vertas to žmogus buvo, tik gaila, kad "cik po smercies".
traffix.lt