7 c Alytus
Trečiadienis, Lapkričio 25d.
Politika
2020 Birželio 27d.
6

Vaidas Šalaševičius: už dialogą ir pagarbą žmogui!

title Vaidas Šalaševičius: Į rinkimus einu su šūkiu - UŽ DIALOGĄ IR PAGARBĄ ŽMOGUI!

Gerbiamieji, artėjančiuose Lietuvos Respublikos Seimo rinkimuose politinė partija Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai iškėlė mane kandidatu į Seimą Sūduvos pietinėje apygardoje. Pasiryžau dalyvauti šiuose rinkimuose ir sieksiu pelnyti Jūsų pasitikėjimą.

 Po VRK apygardų reformos naujoji teritorija, kurioje kandidatuosiu, jungia labai man artimus ir mielius širdžiai kraštus. Marijampolės savivaldybės kaimiškoji dalis – mano tėvonija. Tai vieta, kur aš užaugau ir subrendau. Kalvarijos savivaldybė – mano giminių ir draugų kraštas, o pietinė Alytaus rajono savivaldybės teritorija – mano gimtosios Dzūkijos dalis.

Norėčiau trumpai pristatyti save ir atskleisti priežastis, kodėl aš nusprendžiau kandidatuoti į Lietuvos Respublikos Seimą Sūduvos pietinėje apygardoje.

Man 43 metai, gimiau Dzūkijoje, Lazdijų mieste, o Šeštokų miestelyje ir Mikniškių kaime prabėgo mano vaikystė. Esu vedęs ir kartu su žmona Jūrate auginame tris vaikus – dukteris Deimeną ir Austėją bei sūnų Karolį. Nuo šešerių metų su tėvais gyvenau ir mokiausi Marijampolėje, čia baigiau šio miesto 5-ąją vidurinę mokyklą.

Vėliau studijavau Vilniaus universitete teisės fakultete ir Mykolo Romerio universitete, kur įgijau Teisės ir valdymo magistro kvalifikacinį laipsnį. Po studijų neilgai trukus grįžau į kraštus, kuriuose užaugau. Baigęs mokslus dirbau teisės ir pedagoginėje srityse, vėliau Marijampolėje įsteigiau kelias verslo įmones, kurios sėkmingai veikia iki šiol. Taigi turiu ilgametę teisinio darbo, verslo konsultanto bei Marijampolės kolegijos dėstytojo patirtį.

Šiuo metu vadovauju įmonei UAB „Justicija“ bei VšĮ „Verslo ir technologijų parkas“, esu Valstybinės darbo inspekcijos socialinio dialogo ekspertų grupės vadovas.

Nuo 2015 m. renkamas Regionų verslo plėtros asociacijos prezidentu. 2019 m. antrajai kadencijai Vyriausybės buvau deleguotas į Marijampolės regiono plėtros tarybą, esu Marijampolės profesinio rengimo centro tarybos narys.

Visada laikiausi nuostatos, kad valdžia nėra tikslas. Valdžia tik sudaro galimybių tikslams pasiekti. Mano esminiai siekiai – saugi, klestinti, vieninga ir teisinga Lietuva, šalis, kurioje kiekvienam jos piliečiui gyventi būtų saugu ir gera bei kurioje kiekvienas jaustųsi patenkintas ir laimingas. Šiuos tikslus galima pasiekti tik turint pakankamai žinių ir patirties, taip pat aiškias, susiformavusias vertybes. Manau, kad pasiekti išsikeltus tikslus tikrai padės mano pagrindiniai privalumai – ilgalaikė nepertraukiama teisinio darbo patirtis ir politinė veikla bei įvairiapusė patirtis teisės, švietimo, socialinio dialogo, verslo ir teisėkūros srityse.

Neramina niekaip iš vietos Lietuvoje nepajudanti regionų politika, nevykstantis dialogas su regionais, nekreipiamas dėmesys į smulkųjį verslą ir dirbantį žmogų, skubota, per dažna ir nekokybiška teisės aktų leidyba, klestintis ir vis didėjantis biurokratizmas, regionuose uždaromi ne tik valstybinių įstaigų skyriai, likviduojamos mokslo ir kultūros įstaigos net bankai, dėl ko nematomas pats žmogus ir jo problemos, į jas tiesiog nesigilinama,  įstatymais ir biurokratinėmis procedūromis, formaliais atsirašinėjimais pridengiama nepagarba žmogui ir jo rūpesčiams.

Noras, kad Lietuva keistųsi į gerąją pusę ir žinojimas, kaip tai paskatinti, yra esminė priežastis, kodėl aš nusprendžiau kandidatuoti į Lietuvos Respublikos Seimą.  

 Mano tvirtas žinojimas, ką reikia daryti, siekiant pokyčių, pagrįstas ne tuščiu politikavimu ar nuomone, o išsilavinimu ir ilgamete darbo patirtimi teisės, verslo administravimo srityse, visuomeninėje ir politinėje veikloje.

 Dėl šių priežasčių į rinkimus einu su šūkiu  -  UŽ DIALOGĄ IR PAGARBĄ ŽMOGUI!

Politinė reklama bus apmokėta iš politinės kampanijos dalyvio Vaido Šalaševičiaus PK sąskaitos Užs. Nr. 2020-06-25/1


Komentarai

6
Komentuoti
,Dzūkai,2020-10-03
Nepergyvenkit,Karbauskis visus "išgelbės".
Dainius2020-06-27
PRASIDEDA ŠŪDO PILIMAS I GALVAS
Dzūkas2020-06-27
Kas čia dabar per veikėjas gelbėti Dzūkija nori? Apsieisime su savais.
O KAM2020-06-27
SITAS SUVALKIETIS
Nu2020-06-25
Tai ne Alytų, skaitykit kurioje apygardoje kandidatuoja
Šitas2020-06-25
Gelbės Alytų ? Ar jis žino kas realiai vyksta Alytuj ? Turbūt daugiau žino apie mėnulį nei apie Alytų.
traffix.lt