19 c Alytus
Ketvirtadienis, Liepos 9d.
Rėmėjų turinys
2020 Birželio 22d.
0

Sofa ir lova: kada rinktis viena, o kada – kita?

title

Sofa ir lova – tokie panašūs, ir tokie skirtingi pasirinkimai. Nors ant abiejų šių baldų galime sėdėti, gulėti ar miegoti kiaurą dieną, skirtumų taip pat netrūksta. Ypač, kai kalbame apie pasirinkimą. Ir būtent su šia problema dažnam ir tenka susidurti: kada rinktis, sofą, o kada – lovą? Jūsų dėmesiui – siūlome susipažinti su trumpu, tačiau labai taikliu gidu, kuris tikrai padės  apsispręsti, kuriam iš šių baldų verta teikti pirmenybę.

Sofą verta pirkti, jei...

Ne paslaptis, kad sofa yra idealus pasirinkimas tuo atveju, jei sprendžiate klausimą, kokiais baldais apstatyti svetainę. Jei gyvenate vieni ar dviese, labai tikėtina, kad pakaks ir vienos, masyvios sofos. Beje, viena sofa yra puikus pasirinkimas ir tuo atveju, jei svetainė – itin nedidelio ploto. Na, o, jeigu jūsų šeima nemaža ar kone kasdien lankosi svečiai, giminaičiai, tokiu atveju reikėtų investuoti į dvi, o gal net ir tris sofas. Tiesa, jei jūsų namuose nėra įrengtas svečių kambarys, tačiau pastarieji itin dažnai lieka nakvoti, tai reikėtų pirmenybę tiekti tokioms sofoms, kurias galima transformuoti į miegui skirtus baldus.

Visgi įsivaizdavimas, kad sofos vieta – tik svetainėje, yra iš tiesų labai klaidingas. Galime lažintis – jūsų namuose rastume dar ne vieną vietą, kur būtų galima įkurdinti šį baldą, Kad ir pavyzdžiui, svečių kambarys. Lova užims daug vietos, tuo tarpu sofa – kur kas kompaktiškesnis (o dažnu atveju ir pigesnis pasirinkimas). Taip pat svarbu akcentuoti, kad sofa puikiai tiks jaunuolio kambariui. Ir, jei turite įsirengę darbo kambarį, o jis – tikrai nėra pats mažiausias, tai verta pastatyti sofa ir čia.

Na, o pabaigai – dar vienas patarimas: jei planuojate įsigyti sofą, tačiau jau dabar žinote, kad vieta, į kurią pastatysite šį baldą, netrukus keisis, verta investuoti į sofą ant ratukų – tokį gamininį bus lengva perkelti iš vienos vietos į kitą. O ir po juo susikaupusias dulkes išvalysite lengvai bei greitai. Kad ir kokią sofą nuspręsite įsigyti, verta užsukti į Pigu.lt. Čia jūsų laukia ne tik itin didelis pasirinkimas, bet ir labai patrauklios kainos. Be to, garantuojamas ir patogus bei saugus pristatymas, o tai – labai svarbu, juk visi puikiai žinome, kad sofa yra tikrai nemenkas pirkinys.

Į lovą turėtumėte investuoti, jeigu...

Na, ir, žinoma svarbu įvardinti atvejus, kuomet verta investuoti į lovą. Savaime suprantame, jei svajojate apie iš tiesų kokybišką miegą, tokiu atveju – didelė, iš aukštos kokybės žaliavų pagaminta lova būtinai turi atsirasti šioje miego erdvėje. Žinoma, daug kas priklausys ir nuo miegamojo ploto – kuo miegamasis yra erdvesnis, tuo masyvesnę lovą verta įsigyti.

Tačiau klastinga būtų galvoti, kad lovai tik miegamajame yra vieta. Nieko panašaus – jei jūsų namuose esantis svečių kambarys – erdvus, būtinai jame statykite ne sofą, o lovą. Galite būti tikri  – jūsų svečiai jums tikrai padėkos už kokybišką miegą. Nežinote, kur ieškoti lovos, kuri galėtų puikiai papildyti jūsų miegamąjį ar svečių kambarį? Spauskite, jei norite sužinoti daugiau apie itin didelį, aukštos kokybės lovų pasirinkimą. Taip pat galite tikėtis ir labai patrauklių kainų bei patogaus, saugaus pristatymo, juk lova – ne svečias, pati į namus neateis.

Taigi, galvosūkis, kam tiekti pirmenybę – sofai ar lovai, yra labai dažnas. Tačiau gera žinia ta, kad jis – lengvai išsprendžiamas. Žinoma, jei nuspręsite pasinaudoti šiuo gidu. 

 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt