19 c Alytus
Ketvirtadienis, Liepos 9d.
Aktualijos
2020 Birželio 22d.
4

O kur dėsit senus konteinerius?

titleNuotraukų galerijaARATC nuotraukose: Senieji konteineriai iš daugiabučių kiemų vežami į Atliekų tvarkymo technologijų parką Takniškėse

Kur dėsit tuos konteinerius? Kam reikėjo juos keisti? Tokius klausimus uždavinėja ne vienas gyventojas, pamatęs, kad iš daugiabučių kiemų išvežami senieji atliekų konteineriai. 

Atidžiau į juos pasižiūrėjus, klausimas, kodėl reikia šiuos konteinerius keisti, daugeliui nebekiltų, nes  atsakymas akivaizdus: šie konteineriai paseno. Visomis prasmėmis. Daugelis jų nusidėvėjo, prakiuro ar buvo apgadinti nebepataisomai.

Ir tai visai nekeista – jie buvo naudojami daugiau kaip 20 metų. Pabandykite prisiminti, kiek savo naudojamų daiktų: baldų, automobilių, televizorių ir kitų per tą laiką pakeitėte? O konteineriai visą laiką stovėjo tie patys ir jais naudojosi ne vienos šeimos, o kelių daugiabučių gyventojai, dažnai, deja, tų konteinerių pernelyg netausodami.

Tad atėjo metas juos pakeisti - įrengus naujus konteinerius senieji palaipsniui patraukiami ir gabenami į Alytaus rajone, Takniškėse, esantį Alytaus regiono atliekų tvarkymo technologijų parką.

Geresnės būklės konteineriai bus tvarkomi ir atiduodami tolesniam naudojimui įmonėms arba parduodami aukcionuose. Neremontuotini konteineriai bus smulkinami ir vežami deginti.

Visi senieji konteineriai iš regiono miestų ir miestelių bus patraukti iki šių metų rudens. Juos pakeis šiuolaikiški požeminiai ir pusiau požeminiai konteineriai. Kiek ilgai jie tarnaus ir kaip atrodys, pirmiausia priklausys nuo jais besinaudojančių gyventojų elgesio.

O Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro darbuotojai nuolat prižiūrės, plaus ir dezinfekuos konteinerių aikšteles bei jose esančius mišrių komunalinių konteinerius.

ARATC inf.

Fotogalerija

  • ARATC nuotraukose: Senieji konteineriai iš daugiabučių kiemų vežami į Atliekų tvarkymo technologijų parką Takniškėse
  • ARATC nuotraukose: Senieji konteineriai iš daugiabučių kiemų vežami į Atliekų tvarkymo technologijų parką Takniškėse

Komentarai

4
Komentuoti
alytiske2020-06-29
Graziai atrodo naujieni konteineriai,bet smarve sklinda labiau nei nuo senu,senus isvezdavo dazniau,dabar kol sie konteineriai bus pilni sklis smarve. O dar vasaros metu. Manau,kad nereikejo svaistyti pinigu naujiems konteineriams.
Vladas2020-06-26
Ir tu kiaule, dvasios ir sielos ubage,rusiuotojas-mokytojas atsirado,,,
Wwwww2020-06-23
Ne visur pakeisti į naujus, prie aerodromo 7 namo stovi senas ir sulūžęs, galėtų pakeisti nors nesulūžusiu.
Uk2020-06-23
Kiaules ismokite rusiuoti siuksles.sovietinis palikimas.
traffix.lt