-1 c Alytus
Šeštadienis, Lapkričio 28d.
VideoreportažaiSportasFutbolas
2020 Birželio 20d.
2

3 turas: trečioji DFK „Dainava“ pergalė (VIDEOĮRAŠAI. FOTO. KOMENTARAS. ĮVARČIAI)

titleNuotraukų galerijaDainaviškių dublio autorių L. Kochanauską sveikina komandos draugaiAlytausgidas.lt videonuotrauka

3 vietą Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygoje užimanti Alytaus DFK „Dainava“ pirmenybių 3-iojo turo susitikime šeštadienį priėmė Lietuvos futbole pagal pajėgumą pastaraisiais metais 3-iosios ekipos – Vilniaus „Riteriai“ – dublerius.

„3-ias turas. Trečias bėgis“, - į kaitriojo savaitgalio futbolą trijų dešimčių laipsnių ir panašiame karštyje kvietė I lyga.

Pirmą kartą nuo 2013 m. Dzūkijos sostinės komandą futbolo mėgėjai galėjo paremti įsigydami bilietus: į DFK „Dainavos“ ir „Riterių“ dublerių rungtynes jie kainavo 3 eurus.

Trenerio Povilo Baliukonio komentaras:

Dainaviškiai jaunuosius riterius nugalėjo 2:1 ir pasiekė 3 pergalę iš eilės, kuri komandai leis pakilti į dar aukštesnę nei 3 vietą.

Abu šeimininkų įvarčius (26 ir 34 min.) nukalė Lukas Kochanauskas, kuris šio sezono I lygoje pasižymėjo jau 3 kartus.

Vieną smūgių iš savo dublio Lukas aliko kulniuku, o ši dainaviškių ataka nuo savo vartų truko vos 17 sekundžių.

L. Kochanausko įvartis kulniuku:

Svečiai atsakė įvartį 54 min., taip pat išlygino rezultatą, laimei, buvo įmušta iš nuošalės, todėl teisėjas Kęstutis Bartuškevičius, pasitaręs su šoniniu referiu, smūgio neįskaitė.

Vilniečiai antrame kėlinyje buvo perėmę iniciatyvą.

Savo gimtojo miesto komandos vartams ne kartą grasino ir Ernestas Stočkūnas. Paskutinėmis pridėto laiko minutėmis jam buvo patikėtas baudos smūgis nuo pat alytiškių baudos aikštelės ribos. Alytaus sirgalių džiaugsmui kamuolys, pakilęs virš vietos komandos žaidėjų sienelės, nuskriejo virš Airido Mickevičiaus saugomų vartų.

Po trečiosios pergalės I lygoje DFK „Dainava“ turnyro lentelės pirmą-antrą vietą dalinasi su šiemet taip pat dar nepralaimėjusiu prėjusio sezono čempionu Telšių „Džiugu“, kuris šiame ture 2:0 įveikė alytiškių irgi jau nugalėtą Mažeikių „Atmosferą“.

Šią savaitę Dzūkijos futbolo klubo „Dainava“ komandos sužais 3 rungtynes: pirmas, šalies futbolo taurės turnyre, baudiniais pavyko laimėti prieš atgimusį „Ekraną“ Panevėžyje, antrą kovą – prieš „Riterių“ dublerius namuose, o trečias išbandymas – dainaviškių dublerių startas LFF II lygoje – sekmadienį prieš jau pažįstamą „Ekraną“ išvykoje.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

2
Komentuoti
Jonas 2020-06-21
Su pergale Dainaviėčius.Valio
Dzūks2020-06-20
Šaunuoliai
traffix.lt