0 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
SportasFutbolas
2020 Birželio 19d.
0

Alytiškiui vėl patikėta Suvalkų komanda (ATNAUJINTA. PAPILDYTA )

titleD. VencevičiusZenono Šilinsko nuotr.

Donatui Vencevičiui ir jo kolegai Karol Salik treniruoti patikėta Suvalkų „Wigry“ futbolo komanda.

Lenkijos I lygoje rungtyniaujanti komanda paskutinį kartą 2019-2020 m. sezone buvo laimėjusi lapkritį ir nukrito į paskutinę 18 vietą, tačiau jokios pastangos kilti aukščiau nepasiteisino, todėl klubo vadovybė atleido trenerį Paweł Cretti, o taip pat jo asistentą Sławomir Cisakowski, per kurių darbo laiką „Wigry“ per vienerias rungtynes vidutiniškai iškovodvo vos po 0,57 taško, o iš viso per 14 vadovautų rungtynių laimėjo dvejas, dar dvejas sulygo, o pralaimėjo dešimt. P. Cretti tapo antru šiame sezone atleistų Suvalkų treneriu. Prieš tai komandą treniravęs Adam Fedoruk buvo atleistas po penkių iš eilės pralaimėjimų lygoje ir dar vieno taurės turnyre.

D. Vencevičiaus ir K. Salik dabar laukia nelengvas uždavinys – su vygriais per paskutinius 8 turus nusiirti iš paskutinės į saugią vietą, kuri garantuotų išlikimą antroje pagal pajėgumą Lenkijos lygoje.

Šiuo metu „Wigry“ pasiekę po 5 pergales ir lygiąsias (20 taškų) bei turi 16 patirtų pralaimėjimų. Kadangi iš I lygos krenta paskutinės 3 komandos, siekdama išlikti pirmenybėse, Suvalkų ekipa privalo finišuoti ne žemiau nei 15 vieta. Iki jos nuo dabar užimamos 18-os vygrius skiria 9 taškai.

Artimiausios „Wigry“ rungtynės dėl išlikimo – birželio 21 d. su 13-oje pozicijoje esančiu „Stomil“ Olštyne ir dar po savaitės – su 15-ą vietą užimančiu Belchatuvo GKS „Bełchatów“ Suvalkuose.

D. Vencevičius – pas trenerius Petrą Simanavičių ir Antaną Makštutį futbolininko kelią Alytuje pradėjęs profesionalas, per savo karjerą žaidęs nacionalinėje rinktinėje, tapęs Lietuvos aukščiausios lygos čempionu ir daugkartiniu taurės laimėtoju, Danijos superlygos nugalėtoju bei Maltos čempionato prizininku.

Trenerio karjerą Donatas pradėjo prieš dešimtmetį. Per šį laiką be Suvalkų treniravo Lietuvos komandas, tarp jų – gimtojo Alytaus DFK „Dainavą“ (2018 m.), o dabar – ir mūsų šalies jaunimo (U-21) rinktinę.

ATNAUJINTA

„Wigry“ Olštyno „Stomil“ pralaimėjo 0:1 ir nuo vietą I lygoje garantuojančios 15 pozicijos jau atsilieka 11 taškų.

PAPILDYTA

Vygriai namuose Balchatuvui nusileido 2:4 ir išlikimo dabartinėje lygoje juos skiria jau 14 taškų.

Pasibaigus iki liepos 1 d. galiojusioms sutartims Suvalkų komanda atleido 6 žaidėjus (Johan Oremo, Joel Huertas, Dawid Sołdecki, Martin Adamec, Arkadiusz Najemski ir Dominik Kąkolewski), o dar vienas futbolininkas (Michal Król) pats nesutiko pratęsti kontrakto. 

„Wigry“ komanda svečiuose 1:3 pralaimėjo Radomo „Radomiak“ ir galutinaipgalutinai galimybes išlikti I lygoje.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt