17 c Alytus
Ketvirtadienis, Liepos 9d.
Alytus
2020 Birželio 18d.
7

Alytaus miesto meras: padangas perdirbkite kuo toliau nuo mūsų...

title

„Alytuje vėl norima perdirbti padangas. 50 metrų nuo gaisravietės Pramonės rajone. Kai išgirdau, galvojau, kad kažkas juokauja. Pasirodo, juokai rimti.

UAB „Raguvilė” prašo išduoti taršos leidimą, cituoju: „nepavojingų atliekų tvarkymui”. Nieko blogo nesakanti frazė realybėje reiškia padangų smulkinimą. Šalia sporto klubo, medicininės reabilitacijos ir sporto centro, kuriame slaugomi seneliai, ir kitų verslų, kuriuose dirba tūkstančiai žmonių.
 
Investuotojų mes labai laukiame. Tačiau su tokiu verslu patirties jau turime. Prisismulkinome sočiai. 
 
Aš, kaip miesto vadovas, tokio pobūdžio reikalams Alytuje griežtai sakau NE. Kad ir koks tai pelningas verslas, padangas perdirbkite kuo toliau nuo mūsų miesto. 
 
Tiesa, savivaldybės taršos leidimų neišduoda. Išduoda įvairios institucijos, šiuo atveju, Aplinkos apsaugos agentūra. Mūsų žodis yra tik rekomendacinis, tačiau tiesus ir aiškus”, - sako Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis.

Komentarai

7
Komentuoti
Flora2020-06-26
Sveiki, ši žinia skirta visiems, turintiems problemų dėl santuokos ir santykių ar kokių nors dvasinių kovų. Aš noriu pranešti visam pasauliui apie tai, kaip dr. Fayosa atkūrė mano nutrūkusius ryšius su Franku. Mes kartu jau daugiau nei 2 metus, bet Šių metų vasario mėn. Įvyko nesusipratimas, jis paliko mane ir keliavo į kitą Prancūzijos valstiją. Jis grįžo po 2 savaičių po to, kai išsprendėme problemas, tačiau jis man pasakė, kad nemyli manęs, kaip ir įpratęs, todėl išsiskyrė su man, man buvo širdis sudaužyta ir du kartus bandau nusižudyti, bet nepavyko,

Man nebebuvo gerai per 2 mėnesius po to, kai jis išsiskyrė su manimi, mano gyvenimas buvo apgailėtinas ir tiesiog nežinau, kaip toliau vykti su savo vežėju be jo, jaučiausi tuščia, nes labai myliu jį, vieną dieną buvau ieškojau būdo, kaip jį susigrąžinti internete, kai pamačiau moterį, kuriai skambino Susan, liudijančią, kaip burtininkas, vadinamas dr. Fayosa, padėjo jai susigrąžinti savo buvusį asmenį per tris dienas, aš taip norėjau susigrąžinti savo buvusįjį. Aš susisiekiau su gydytoju Fayosa ir paaiškinau jam savo situaciją, jis įsakė man daryti kokius nors veiksmus, kuriuos aš padariau, o po 48 valandų man paskambino mano draugas Frankas ir pasakė, kad jis ateina į mano namus, kad mane matytų ir sudarytų taiką su manimi. maldavo mano atleidimą ir aš jam iškart atleidžiu, o mūsų santykiai vėl normalizavosi, noriu pasakyti didelę padėką dr. Fayosa už gerą darbą. Aš patariau visiems, turintiems panašią problemą, susisiekti su juo ir turėti laimingą gyvenimą bei santykius, dr. „Fayosa“ gali išspręsti bet kokias santuokos ir santykių problemas. Dėl neatidėliotinos pagalbos susisiekite su gydytoju Fayosa šiuo el. Pašto adresu (Fayosasolusionhome@gmail.com) arba tiesiogiai per whatsapp“ +2348151918774
Jonas2020-06-20
Lukiskes laisvas plotas
rokas2020-06-19
aptemes protas tokiems verslininkams kaip brazauskas. paprasyk, gal jastremskas parekomenduos nusidejeliu zygi.
X2020-06-18
Uždrauskim automobilius nebus ir padangų.
Uk2020-06-18
Kazkas netaip Alytuje vyksta ,?
Raimis2020-06-18
Vienai grieštas ,,ne,, o kitai taip pvz: chemijos gamyklai.
Miestietė2020-06-18
O tai chemijos gamyklą su radioaktyviomis atliekomis šalia med. reabilitacijos centro ir Lez'ą šalia gyvenamųjų namų meras norėtų matyti?
traffix.lt