0 c Alytus
Šeštadienis, Lapkričio 28d.
VideoreportažaiLaisvalaikis ir kultūraŠvietimas
2020 Birželio 15d.
0

Alytaus gimnazistai įrašė „Jotvingių legendą“

title

Alytaus Jotvingių gimnazija įrašė ir nufilmavo „Jotvingių legendą“. Mintis sukurti dainą apie senąją krašto gentį, kurios pavadinimą garsina ir gimnazija, gimė jo direktoriui Donatui Vasiliauskui, kuris parašė ir muziką, ir žodžius.

Jotvingiškiams patiko mintis, kad pirmą kartą daina turi skambėti „Jotvingių garbės 2020" renginyje.

Kad kūrinys virstų tokiu, kaip dabar girdime ir matome, su gimnazistų direktoriumi plušo visa komanda – vokalistė Gabrielė Kizelytė (IVe klasė), vokalinės studijos merginos Karolina Baranauskaitė (Ib klasė), Raminta Daukšytė (Ib klasė), Elija Kontautaitė (Ib klasė), Giedrė Andriuškevičiūtė (Ic klasė), Greta Urbonaitė (Ic klasė), Kotryna Daučiūnaitė (Id klasė), Ugnė Brigita Baranauskaitė (IVe klasė), Vytautė Svetlauskaitė (IVe klasė), vadovaujamos muzikos mokytojos Daivos Miklaševičienės bei drauge dainavusi gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Renata Romanovienė. Ji siekė, kad „Jotvingių legenda" būtų papasakota kuo įtaigiau, todėl subūrė mokinių komandą, dalyvavusią vaizdo klipo filmavime, tai – Mantas Ablačinskas, Lukas Baranauskas, Ugnė Bunzaitė, Julius Janulevičius, Mantas Kišonas, Simona Nedzinskaitė, Konradas Pukinskas, žirgu jojęs Vitas Petrauskas ir Raminta Ramanauskaitė.

„Jotvingių legendos“, Dzūkijos sostinėje įrašytos 3A studijoje, dainą aranžavo Alytaus miesto, taip pat rajono, Prienų krašto ir kitų himnų bei muzikos kūrinių kompozitorius Andrius Abromavičius.


Naujausios žinios

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt