1 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
SportasFutbolas
2020 Birželio 15d.
1

Alytiškis futbolininkas grįžo žaisti į Rumuniją

titleD. Matulevičius (kairėje) prie CSM „Resita“ prisijungė birželio 12 d., o žaisti pradės birželio 22 d., kai Rumunijoje tikimasi karantino sušvelninimo

Prie 20-osios stotelės savo profesionalioje futbolininko karjeroje artėja alytiškis Deivydas Matulevičius. 31-erių puolėjas atvyko į jam gerai pažįstamą Rumuniją ir prisijungė prie 1931-ųjų metų šios šalies čempionės CSM „Resita“ komandos.

Trenerio Petro Simanavičiaus auklėtinis po sugrįžimo į Lietuvą, „Kauno Žalgirį“, 2019 m. sezone, šiemet priklausė daugkartiniam Šiaurės Airijos aukščiausios lygos čempionui Belfasto „Glentoran“, tačiau komandoje neužsibuvo ir sugrįžo į Rumuniją, kurios klubams per savo karjerą jau buvo atstovavęs 3 kartus.

4-oji stotelė Rumunijoje – CSM „Resita“, ji iš D. Matulevičių pristato kaip žaidėją, „kuriam nereikia pristatymo...“, todėl, kad jis žaidęs ne tik Rumunijoje, tačiau ir nacionalinėje Lietuvos rinktinėje, savo šalies komandose, o taip pat Belgijos, Kazacstano, Lenkijos, Suomijos, Š. Airijos, Škotijos klubuose.

Nors dabartinė alytiškio futbolininko kaina, remiantis „Transfermarkt“ duomenimis – 150 tūkst. eurų, o tai yra 10 kartų mažiau nei tuomet, kai 2013 m. jis atstovavo Rumunijos aukščiausios lygos vicečempione tapusiai Tirgu Žiu „Pandurii“ komandai, tačiau Rečica iš alytiškio tikisi nemažai, tad pasiūlė ne laikiną, o metų trukmės sutartį.

Prie CSM „Resita“ Deivydas prisijungė birželio 12 d., o žaisti pradės birželio 22 d., kai Rumunijoje tikimasi sulaukti karantino sąlygų sušvelninimo. Be minėtų rumunų komandų alytiškis anksčiau yra atstovavęs ir šios šalies sostinės Bukarešto „Rapid“ bei Botošaniui, kuriame pastaruoju metu užfksuoti koronaviruso atvejai.

Tarp 20-ies antrosios pagal pajėgumą lygos komandų CSM „Resita“ yra 15-a ir buvusį tituluotąjį D. Matulevičiaus klubą „Pandurii“ lenkia ne tik 4 laipteliais, tačiau ir 16 taškų.


Komentarai

1
Komentuoti
kestutis2020-06-15
kazkada vykdavo futbolo turnyras valstieciu taurei laimeti manau kad šis zaidejas i startini vienuoliktuka butrimoniu komandos butu nepapuoles

traffix.lt