7 c Alytus
Trečiadienis, Lapkričio 25d.
SportasFutbolas
2020 Birželio 14d.
2

Dainaviškiai nepasigailėjo „Žalgirio“ dublerių

title Dainaviškių legionierius iš Ukrainos R. Kisil įvarčių sąskaitą atidarė dubliu VilniujeDomanto Alyksyno nuotr.

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos antrojo turo rungtynes Alytaus DFK „Dainava“ žaidė Vilniuje, kur susitiko su auksinės „Dainavos“ žaidėjo Vytauto Grudzinsko sūnaus Žydrūno treniruojamais „Žalgirio“ dubleriais.

3 taškus per teisėjo pridėtą laiką pirmojo turo rungtynėse su Mažeikių „Atmosfera“ 2:1 išplėšę dainaviškiai iš Vilniaus grįžta su antra pergale.

Pirmame ture Kėdainiuose 1:1 su „Nevėžiu“ sužaidę jaunieji žalgiriečiai lygiosiomis (0:0) su DFK „Dainava“ sužaidė, bet tik pirmąjį kėlinį.

Antroje dvikovos Vilniuje dalyje Alytaus komanda nepasigailėjo „Žalgirio“ dublerių, į jų vartus įmušusi 3 įvarčius.

2 kartus (56 ir 71 min.) pasižymėjo dainaviškių legionierius iš Ukrainos Ruslan Kisil, 1 įvartį įmušė Lukas Kochanauskas, 65 min. realizavęs 11 metrų baudinį.

Alytiškių vartus Vilniuje laikė Airidas Mickevičius, taip pat rungtyniavo Oskaras Lukošiūnas (46 min. pakeitė Povilas Kalimavičius), Martynas Vasiliauskas, Lukas Genevičius, Ignas Baranauskas, Gustas Zabita (83 min. Nedas Labukas), Linas Savastas (72 min. Domas Ivanauskas), Matas Radžiukynas, Titas Vitukynas, vietoje R. Kisil 76 min. aikštėn įbėgo Titas Buzas, o L. Kochanauską 77 min. pakeitė Alanas Marčiukaitis.

Rungtynių teisėjui korteles sostinėje teko traukti 8 kartus, 2 – raudonas: 16 min. – žalgiriečiui Klaidui Bičkai, kas iš esmės apribojo šeimininkų galimybes kovoti dėl pergalės ar bent lygiųjų, o 86 min. – L. Genevičiui (antra geltona). 

Artimiausios DFK „Dainavos“ rungtynės: Lietuvos futbolo taurės turnyre, svečiuose – su atgimusiu Panevėžio „Ekranu“ trečiadienį, o šeštadienį namuose – su Vilniaus „Riterių“ dubleriais, kurių sudėtyje rungtyniauja ir Alytaus futbolo auklėtinis Ernestas Stočkūnas, šiame sezone prie savo dabartinės komandos pergalės jau prisidėjęs įvarčiu.


Komentarai

2
Komentuoti
Fanas 2020-06-16
Gerai žaidė bičai
Jo 2020-06-14
Su pergale Dainaviėčius. Valio valio valio
traffix.lt