2 c Alytus
Antradienis, Gruodžio 1d.
Laisvalaikis ir kultūra
2020 Birželio 12d.
0

Karantinas himno melodijos autoriui neprailgo (VIDEO)

title

Miesto himno melodijos autoriui Andriui Abromavičiui Dzūkijos sostinės gimtadienis – šventė, kurioje tradiciškai visa gerkle dainuojame „Su gaivia bangele... Nemune, Nemune".

2020 m. miesto šventę Andrius turėtų sutikti pakylėtai – himnas bene pirmą kartą skambės scenose beveik visose gyvenamosiose Alytaus dalyse.

Dar viena šventinė proga – debiutas tarptautiniame projekte. A. Abromavičius karantino suvaržymų metu įrašų studiją iš miesto teatro perkėlęs į namus, joje įrašė gitaros partiją, kuri drauge su dar 19 gitaristų iš 7 šalių skamba bendroje dainoje.

Andrius, pakviestas multiinstrumentininko Aleksandro Belkino, improvizavo pagal šio sumanytą „Lietuvišką Misisipės bliuzą“. Prie gerai žinomos dainos „virusinės“ versijos be Lietuvos atlikėjų prisijungė instrumentininkai iš Airijos, Baltarusijos, JAV, Latvijos, Lenkijos ir Rusijos.

Karantininį laiką A. Abromavičius praleido sukurdamas ir savo videolaidą. Ją, pavadintą „Muzika ir...“, veda Alytaus radijo konferansjė, melomanas Liudas Ramanauskas, o pirmasis studijos svečias – „Lietuviškame Misisipės bliuze“ taip pat improvizuojantis gitaristas, Marijaus Mikutavičiaus ir „Žalvarinio“ grupių narys Robertas Semeniukas, pastaruoju metu daug laiko leidžiantis Dzūkijoje.

Artimiausias Andriaus pasirodymas – su grupe „Andy Abro band“ – Alytaus gimtadienio scenose, o vienas šventinių koncertų kaip tik bus su R. Semeniuku.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt