25 c Alytus
Sekmadienis, Rugpjūčio 9d.
Alytus
2020 Birželio 12d.
2

Tyru vandeniu Alytuje nemokamai vėl gaivinsimės iš „Dzūkijos vandenų“ fontanėlių

title

Užklupus karščiams, bendrovė „Dzūkijos vandenys“ alytiškius ir miesto svečius vėl kviečia atsigaivinti nemokamu tyru vandeniu. Pagaliau, atslūgus didžiajai grėsmei dėl viruso ir baigiantis karantinui, šiltajam sezonui naudojimuisi paleisti Alytaus viešosiose erdvėse bendrovės įrengti geriamojo vandens fontanėliai.

Kiekviename fontanėlyje yra po tris kranelius, skirtus atsigerti ne tik gyventojams, bet ir suteikiančius galimybę numalšinti troškulį jų keturkojams augintiniams, bei prisipilti tyro vandens į atsineštas daugkartines gertuves.

Pasak idėją Alytaus mieste įrengti geriamojo vandens fontanėlius realizavusios bendrovės „Dzūkijos vandenys“ atstovų, sulaukus daug pozityvių gyventojų atsiliepimų dėl mieste patogiai prieinamo ir nemokamo geriamojo vandens, praėjusiais metais bendrovė prie jau veikiančių 4 geriamojo vandens fontanėlių (Žaliojoje ir Antano Baranausko gatvėse, Senamiesčio skvere bei Rotušės aikštėje) įrengė dar 2 naujus – prie mažosios Dailidės ir Jaunimo parke. Juo labiau, kad teikti šią paslauga tikrai nėra brangu (vienas kubinis metras kainuoja pusę euro), o nauda žmonėms ir aplinkai – didžiulė.

Kaip leidžia nustatyti vandens fontanėlių panaudojimo apskaitos duomenys, praėjusių metų šiltojo sezono metu alytiškiai suvartojo beveik 100 kubinių metrų vandens! Daugiausia geriamojo vandens buvo suvartota Jaunimo parke. Tikėtina, kad pagal vandens suvartojimo kiekį nenusileis ir prie Pėsčiųjų tako A. Baranausko g. esantis fontanėlis, įrengtas tik praėjusio sezono pabaigoje.

Iš požeminių gręžinių tiekiamas Alytaus vanduo yra švarus ir kokybiškas, jo kokybė nuolat tikrinama, todėl tokį vandenį gerti saugu ir sveika. Be to, taip taupomos lėšos ir tausojama gamta, juk pirkti vandenį buteliuose, ypač plastikiniuose, tikrai neatsakinga. Ir Parlamentas jau yra priėmęs nutarimą dėl vienkartinių plastikinių daiktų draudimo, įsigaliosiančio nuo 2021-ųjų metų.

„Dzūkijos vandenys“ tai pat ragina neužsimiršti ir būti atsakingais dėl vis dar šalia mūsų esančios virusų grėsmės, kviečia saugoti save bei kitus – ant fontanėlių pasirūpino uždėti užrašus, primenančius, kad nedera naudotis fontanėliais asmens higienos užtikrinimui, čiaupų neliesti rankomis, naudoti tik švarias talpas, netaškyti vandens ir pan.

Bendrovė „Dzūkijos vandenys“ džiaugiasi atidarydama dar vieną viešo naudojimo geriamojo vandens sezoną ir visus kviečia atsigaivinti nemokamai!


Komentarai

2
Komentuoti
Nu, nu2020-06-12
Tipo nemokamai. Juokingai skamba nemokamai. Viskas čia mokama ir tiek žinių.
Alvydas2020-06-12
Kokiu nemokamu kkau seniai iskaiciuota į miesto gyventojų vandens kaina nevaidinkit geradarių
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žydiška gatvelė