17 c Alytus
Antradienis, Liepos 7d.
112Verslas
2020 Birželio 11d.
0

Įtarimai dėl galimo mokesčių slėpimo Dzūkijos sostinėje pareikšti dar vienai įmonei (FOTO)

titleNuotraukų galerija

Įtariama, kad Alytaus apskrityje veikianti baldų įmonė galėjo nuslėpti ne mažiau kaip 75 tūkst. eurų gautų pajamų.

Šią savaitę Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai dirbdami kartu su Vilniaus ir Kauno kolegomis atliko 19 kratų, kurių metu paimta daugiau nei 41 tūkst. eurų grynųjų pinigų, kompiuteriai, įmonės apskaitoje nefiksuoti dokumentai, duomenys iš kompiuterinių laikmenų.

Alytaus apskrities Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriuje dėl šio įvykio atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl apgaulingo apskaitos tvarkymo ir neteisingų duomenų apie pajamas, pelną ar turtą pateikimo.

Įtarimai dėl galimai vykdytos nusikalstamos veikos pareikšti 3 asmenims: 36 m. įmonės vadovui, apskaitą tvarkiusiai 58 m. buhalterei ir vienam įmonės darbuotojui (39 m.).

2 asmenys buvo laikinai sulaikyti, jiems skirtos kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamąjį kodeksą asmenims gali grėsti bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 8 metų.

Tyrimą kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Antrojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorai.

Praėjusią savaitę Alytaus apskrities VPK informvo apie dar vieną atliktą ilgalaikį tyrimą, kurio metu paaiškėjo, kad Alytuje transporto paslaugas teikiančioje įmonėje buvo galimai apgaulingai tvarkoma buhalterinė apskaita, dalis gaunamų pajamų nebuvo fiksuojama įmonės dokumentuose ir taip vengiama mokesčių mokėjimo. Įmonė galėjo išvengti daugiau kaip 30 tūkst. eurų mokesčių sumokėjimo į valstybės biudžetą. Pareigūnai atliko daugiau nei 10 kratų įmonės buveinėje, įtariamųjų namuose, įmonės ir įtariamųjų automobiliuose. Kratų metu rasta ir paimta daugiau nei 63 tūkst. Eur.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt