-3 c Alytus
Trečiadienis, Gruodžio 2d.
Laisvalaikis ir kultūra
2020 Birželio 12d.
4

„Linkėjimai ant ratų“: parašykite nuoširdų linkėjimą Alytaus miesto gimtadienio proga

title

Birželio 13 d. (šeštadienį) nuo 13 iki 15 val. po miestą riedės „Linkėjimai ant ratų“ – sustabdykite mieste keliaujantį didelį atvirlaiškį ir ant jo parašykite nuoširdų linkėjimą Alytaus miestui gimtadienio proga. Vėliau užsukę į Alytaus kraštotyros muziejų visad galėsite pasitikrinti, ar linkėjimai pildosi.

Šis atvirlaiškis ypatingas ne tik savo dydžiu – jame prieš daugiau nei 100 metų užfiksuotas Alytaus miesto vaizdas simboliškai atgis. Miesto gimtadienio proga Alytaus kraštotyros muziejus išleido ir nedidelę, linksmą, spalvingą atvirukų seriją, kuri – tarsi priminimas, kad miesto istorija yra ne tik tai, kas vyko prieš 100 metų – mes ją kuriame kasdien. Istorinis yra ir šis Alytaus miesto gimtadienis, kurį minėsime kiek kitaip, tačiau ne ką mažiau mylėdami savo miestą!

Šeštadienį Alytaus kraštotyros muziejus (Savanorių g. 6) taip pat kviečia aplankyti parodą „Pirmieji dešimtmečiai 100-metėje gimnazijos istorijoje“, 11 val. pristatysime Tautodailės metams skirtą parodą „Visų tautodailės žanrų kryždirbystė“. Plačiai atvėręs duris nuo 9 iki 16 val. lankytojų lauks ir Anzelmo Matučio memorialinis muziejus.
Alytaus kraštotyros muziejaus  informacija

Alytaus kraštotyros muziejaus edukacijos-informacijos skyriaus vedėja Irma Žvinakienė


Komentarai

4
Komentuoti
Parazitam valdzios 2020-06-15
Pasirodykit kaip pergalingai tyrėt žemės sklypų ir padangų gaisrų skandalus..? Kas galimai po kitų kompiuteriais atsakomybei pakišant slopino retus alytiškius, drystančius stot už miesto interesus ir neįtikusiais retų po šeimų interesais. Kaip per tarybos sprendimus atvirai 100 n tūkstančių eurų paramų dalija iš praskolinto biudžeto likučių. Kaip iš prieš 30 metų buvusio galingo miesto potencialo liko likučiai ir tų patys išlaikyt nesugeba. Net virš 30 tūkstančių alytiškių sumažėjo reiškia stipriai gina žmonių gerovę.
Saule Kristina Zemeckiene2020-06-14
Laba diena, miestas labai pasikeites, isvazevau is provincijos, o dabar galiu didziuotis , kad as esu gimusi Alytuje. Labai grazus miestas.
Ne suprantamas2020-06-13
kelininkų planavimas,draskomos sveikos gatvės,kur puikiausia asfalto danga,o senos subyrėjusios dangos pamirštamos,pvz:kad ir Panemunikėlių g.,kuria vyksta palydėjimas į paskutinę kelionę iš bažnyčios,tačiau baugu ,kad net negyvėlis karste gali apsiversti,ne gatvė,o krantai kažkokie !
linkejimai2020-06-12
ALYTAUS MIESTUI KAD ZVYRKELIAI BUTU ISASFALTUOTI
traffix.lt