3 c Alytus
Antradienis, Lapkričio 24d.
SportasFutbolas
2020 Birželio 9d.
0

Kontraktą iki 2024 m. gavęs P. Golubickas po operacijos gydysis ir Lietuvoje (FOTO)

titleNuotraukų galerija

„Pasirašydamas sutartį su HNK „Gorica“ iki 2024 m. vasaros Paulius Golubickas keliaus atostogauti į tėvynę turėdamas tik vieną pranešimą: kas tavęs nenužudo, padaro tave stipresniu!“, - pranešė Europoje vienos pajėgiausių – Kroatijos – aukščiausios futbolo lygos klubas iš Velika Goricos.

Geriausiu Lietuvos elitinės lygos (2016 m.) ir perspektyviausiu mūsų šalies jaunuoju futbolininku (2019 m.) pripažintą, aukščiausios lygos čempionu tapusį P. Golubicką iki šio sezono pabaigos skolinusiai Alytaus futbolo akademijai „Dainava“ klubas „Gorica“ pasiūlė ilgalaikę sutartį. Ją žaidėjas pasirašė praėjus vos valandai kitai po to, kai gydytojai jį išleido iš ligoninės Zagrebe, kur buvo atlikta šeštadienį per rungtynes lūžusio žandikaulio operacija.

P. Golubickas, kurio pirmaisiais treneriai buvo Povilas Baliukonis, Nerijus Bartkevičius ir Tadas Bernotas, su „Gorica“ pasirašė ketverių metų sutartį. Jos pristatymo metu matėsi po operacijos pasikeitę futbolininko veido bruožai, tačiau, kad ir sunkiai kalbėdamas, Paulius neslėpė šypsenos.

Kroatijos klubas žaidėjui pasiūlė ne tik kontraktą iki 2024 m. birželio, tačiau ir beveik 6 savaičių pertrauką.

Šiandien P. Golubickas grįžta į Lietuvą, kur planuoja praleisti pusę jo reabilitacijai po operacijos skirto laiko.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt