4 c Alytus
Šeštadienis, Gruodžio 5d.
VideoreportažaiAlytaus rajonasEismasVerslasTransportas
2020 Birželio 9d.
8

Birželio liūtis išplovė „Berželio“ sodų naujojo kelio šlaitus (VIDEOREPORTAŽAS. KOMENTARAI)

titleNuotraukų galerija

Sodų bendrijos „Berželis“ savininkai džiaugėsi sužinoję, kad bus klojamas asfaltas jų bendrijos teritorijoje, Pylimo gatvėje. Anksčiau čia važiuodavo traukiniai į Varėna, paskui bėgiai buvo išardyti ir ėmė kurtis sodininkai...

Kelią ir patys pasiremontuodavo, o pernai rudenį daugiau nei vieno kilometro atkarpoje buvo atlikti kapitaliniai kelio remonto darbai: paklotas asfaltas, sutvarkytos šalikelės, šlaitai.

Deja, po birželio liūties  pralaidos užsikimšo, grioviuose pakilo vanduo ir ėmė slinkti kelio šlaitai. Sodininkai baiminasi, kad po kelių liūčių gali deformuotis naujas asfaltas.

Alytaus rajono savivaldybės komunalinio ir architektūros skyriaus vyriausioji specialistė Vytautė Naruševičienė teigia, jog situacija dėl sodų bendrijos „Berželis“ kelio jai yra žinoma.

„Alytaus rajono savivaldybės administracijos darbuotojams jau šeštadienį buvo žinoma, kad po gausaus lietaus iš penktadienio į šeštadienį pažeisti šio kelio šlaitai ir kelkraščiai. Bendrovė, kuri atliko kapitalinius kelio remonto darbus, jau pirmadienį apie tai buvo informuota“,- sakė V. Naruševičienė, kurios žiniomis, atstatymo darbai pradėję, o kai tik bus baigta, savivaldybės specialistai įvertins, kaip jie atlikti. Bet kuriuo atveju darbams turės galioti 5-erių metų garantija.

Kol nebuvo asfalto pravažiuojantys automobiliai keldavo dulkes, dabar jų neliko, bet išvažiuoti į pagrindinę gatvę tapo sunkiau, sako sodininkai, mat kilometro ruože kelias sukeltas apie pusmetrį. Kelio darbus finansavo Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos.

Anot V. Naruševičienės, projektavimo normos leidžia atlikti tokius darbus, projektas praėjęs techninę ekspertizę ir atitinka keliamus reikalavimus.

Sodininkų teigimu, anksčiau šia gatve važiuodavo mažiau mašinų, kai buvo paklotas asfaltas padidėjo ir automobilių srautas. Soduose ne tik poilsiaujama, yra ir nuolat gyvenančių, todėl žmonės norėtų, kad čia būtų įrengti kelio kalneliai ir gyvenamąją zoną žymintys ženklai. Tokiu atveju greitis būtų ribojamas iki 20-ies kilometrų per valandą.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

8
Komentuoti
Marija2020-08-11
Darbas nekokybiškas
JOO2020-06-11
Matosi „specialistų“ kvalifikacija. Reikia šių specialistų pavardes skelbti viešai, kad visi žinotų kas yra tie gudragalviai.
VITAS 2020-06-10
BLEMBA IŠAKSVALTAVO IR DAR NEPATENKINTI. MARIJAMPOLĖJ LIŪTYS STOGĄ NULUPO DRAUGUI ,TAI KĄ JAM KALTINTI SENELĮ KAD BLOGĄ KLUONĄ PASTATĖ.
stasys2020-06-10
jo šlykštūs žmonės.
algis2020-06-10
durniems visada blogai , aksvaltuoja blogai, neaksvaltuoja irgi blogai.
Albertas 2020-06-09
Bet ,tai kokio lygio darbų priežiūra. Ką ant tiek balvonas,kad pasirašė už tokios kokybės darbą ? 100 % atkątas. Būtų įdomu sužinot to veikėjo pavardę . Dabar pats tegul tuos griovius šiūpeliuoja...


nu2020-06-09
keles padebesese 2 metru plocio , vienuzodziu
Jonas2020-06-09
prašau patikslinkit kokia firma atliko šiuos darbus ir kas jos PAGRINDINIS AKCININKAS, jei nežinot galit spėti ir bus aišku ,kodėl tokia atliktų darbų kokybė.
traffix.lt