9 c Alytus
Penktadienis, Rugsėjo 18d.
VerslasTechnologijos
2020 Birželio 8d.
0

Lietuviai pirmieji sukūrė platformą investavimui į sunkiąją techniką (PAPILDYTA)

titleNuotraukoje (iš kairės): D. Verseckas, D. Šiupšinskas, R. Darginavičius ir L. Noreika

Lietuviai pirmieji sukūrė platformą investavimui į sunkiąją techniką, praneša finansinių technologijų startuolis „HeavyFinance“. Jo pirmoji komanda, kurioje dirba ir du dzūkai, sukūrė platformą, kurioje žmonės gali investuoti į sunkiąja technika užtikrintas verslo paskolas. Šiandien, pradėjus veiklą, pirmai paskolai jau surinkta per 40 tūkst. Eur investicijų.

Dariaus Versecko iš Alytaus, Domanto Šiupšinsko iš Jiezno su „HeavyFinance“ startuolio vadovu Laimonu Noreika ir vienu įkūrėjų Ryčiu Darginavičiumi sukurtoje sutelktinio finansavimo platformoje sunkiosios technikos savininkai gali pasiskolinti iš visuomenės, pvz., finansuoti javų kombaino įsigijimą.

Į žemės ūkio, miškininkystės, infrastruktūros ir kitų su sunkiąją technika dirbančių verslų paskolas visuomenė iki šiol investuoti negalėjo nei Lietuvoje, nei visoje Europoje. „HeavyFinance“ visiems norintiems leidžia pradėti investuoti nuo 100 Eur.

Ūkininkai gali sutaupyti pirkdami naudotą žemės ūkio techniką, o jeigu reikiamos mašinos Lietuvoje nėra, „HeavyFinance“ su partneriais kartu gali ją atgabenti iš užsienio ir finansuoti, o tokia galimybė Lietuvoje iki šiol neegzistavo, nes finansų įstaigos prieš finansuodamos įsigijimą reikalaudavo, kad technika būtų mūsų šalies teritorijoje, kur ją galėtų pamatyti turto vertintojai.

Vienas „HeavyFinance“ įkūrėjų R. Darginavičius yra žemės ūkio technikos nuomos, prekybos ir aptarnavimo bendrovės „Nova rent“ vadovas, L. Noreika iki naujojo startuolio yra sukūręs tarpusavio skolinimo platformą „Finbee“, D. Šiupšinskas –  buvęs pastarosios klientų aptarnavimo specialistas, o D. Verseckas – buvęs „Verslo žinių“ žurnalistas.

PAPILDYTA

Pirmadienį oficialiai veiklą pradėjęs finansinių technologijų startuolis „HeavyFinance“ ketvirtadienio pirmoje dienos pusėje jau surinko 150 Eur pirmos paskolos finansavimui. per tris dienas su trupučiu per platformą skolinasi UAB „Nova rent", kuri pinigus panaudos javų kombaino įsigijimui. Tai yra itin trumpas laikas tokio dydžio projekto finansavimui ką tik veiklą pradėjusiai bendrovei. „HeavyFinance" yra pirmoji Europoje sutelktinio finansavimo platforma, kurioje galima investuoti į sunkiąja technika užtikrintas verslo paskolas.

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Rudens lygė