3 c Alytus
Antradienis, Lapkričio 24d.
SportasFutbolas
2020 Birželio 7d.
0

Traumą patyrusiam Alytaus futbolo auklėtiniui – klubo ir akademijos palaikymas

titleSukrėsti komandos draugo traumos, sekmadienį į treniruotę susirinkę Kroatijos „Gorica“ žaidėjai ir klubo vadovai nusifotografavo su P. Golubicko (nr. 21) marškinėliais, jam linkėjo sėkmingos operacijos, išlikti stipriam bei greitai pasveikti

Vienu talentingiausių Alytaus futbolo auklėtinių laikomas Paulius Golubickas patyrė traumą, dėl kurios negalės baigti vakar po karantino suvaržymų atnaujinto Kroatijos  aukščiausios futbolo lygos sezono.

Itin greita koordinacija aikštėje garsėjantis futbolininkas atnaujintame kroatų čempionate traumą patyrė pačioje HNK „Gorica“ komandos išvykos rungtynių su Koprivnicos „Slaven-Belupo“ pradžioje.

Perdavimą iš komandos draugo aikštės viduryje gavęs Paulius mėgino vystyti ataką ir, mėgindamas apsivaryti, atliko sukinį, tačiau išvystęs didelį greitį, veidu atsitrenkė į varžovų komandos gynėjo Tomislav Božič petį.

Po šio įvykio 6 min. P. Golubickas negalėjo tęsti rungtynių, su specialia technika buvo išvežtas iš aikštės bei pristatytas į ligoninę, kur jam diagnozuotas žandikaulio lūžis.

Nors Kroatijos žiniasklaidos po traumos įamžintose nuotraukose ant Pauliaus veido galima matyti kraujo žymes, Alytausgidas.lt žiniomis,   lūžis, laimei, nebuvo atviras, žandikauliui atstatyti turėtų pakakti vienos operacijos.


Sukrėsti komandos draugo traumos, sekmadienį į treniruotę susirinkę „Gorica“ žaidėjai ir klubo vadovai nusifotografavo su Pauliaus (nr. 21) marškinėliais, jam linkėjo sėkmingos operacijos, išlikti stipriam bei greitai pasveikti. Į tai žaidėjas atsiliepė savo nuotrauka ir padėka iš operacinės palatos. Palaikymą savo auklėtiniui viešai pareiškė ir Alytaus futbolo akademija „Dainava“, pasidalinusi #PauliauMesSuTavim grotažyme.

Prieš pat Kroatijos sezono atnaujinimą P. Golubickas pratęsė sutartį su „Gorica“, kontrolinėse karantino laiko rungtynėse pasižymėjo 2 įvarčiais bei rezultatyviu perdavimu.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt