17 c Alytus
Sekmadienis, Liepos 12d.
Alytus
2020 Birželio 6d.
15

Naujuosius konteinerius „išplovė“ pirmoji liūtis (FOTO)

titleNuotraukų galerijaAlytausgidas.lt nuotr.

Kaip ir žadėjo sinoptikai, Alytuje palijo, o vietomis penktadienio vakarą, šeštadienio naktį pliaupė liūtis. Pirmojo smarkaus lietaus kai kuriose Dzūkijos sostinės vietose neatlaikė naujosios aikštelės su požeminiais atliekų rūšiavimo konteineriais.

Jurgiškių gatvėje, priešais Švč. Mergelės Marijos krikščionių pagalbos bažnyčią, naujieji komunaliniai įrenginiai liūties vandens buvo „išplauti“, išversti iš savo vietų, išlindo į važiuojamąją kelio dalį ir tapo nesaugūs.

Alytausgidas.lt skaitytojai siunčia nuotraukas ir iš kitų vietų, kur neseniai buvo įrengi ir pradėti naudoti požeminiai konteineriai. Vienur, kaip mūsų portalo skaitytojo Juozo M. nuotraukose iš Užuolankos g., matyti išklibę naujosios trinkelės, kitose miesto vietose daugiau ar mažiau aikštelės jau neatrodo taip, kaip turėtų, nors buvo įrengtos visai neseniai.

Prieš gamtos stichijas priešintis yra sunku, tačiau gali būti, kad kai kuriose vietose konteineriai buvo užkasti ne rimtai planuojant, rengiant brėžinius, atitinkančius vietą, o vos ne spėjimo būdu.

Deja, pagailėta ar neturėta laiko ir trinkelių, o ypatingai – po jomis esančių žemių – trombavimo darbams.

Fotogalerija

  • Alytausgidas.lt nuotr.
  • Alytausgidas.lt nuotr.
  • Alytausgidas.lt nuotr.
  • Alytausgidas.lt nuotr.
  • Alytausgidas.lt skaitytojo Juozo M. nuotr.
  • Alytausgidas.lt skaitytojo Juozo M. nuotr.
  • Alytausgidas.lt skaitytojo Juozo M. nuotr.
  • Alytausgidas.lt skaitytojo Juozo M. nuotr.

Komentarai

15
Komentuoti
Atgrubnagiai2020-06-09
Baisu ir nuotraukas žiūrėti ir skaityti šiukšlininkų gynėjų komentarus. Ačiū fotografui už pastabią akį. Tokius atgrubnagius reikia kelti į dienos šviesą. Dabar Aratc žino tik kaip mokesčius mums kelti, o į apie savo darbo kokybę vis "pamiršta"
Julis2020-06-08
Tegul išmoksta žurnalistai rašyti. Vietoje žodžio išlindo paraše išlingo.
Rasa2020-06-08
Pokštininkai tie mūsų šiukšlininkai.
Virgis2020-06-08
Kaip ir visur ir visada, pinigai išplauti,tiesiogine žodžio prasme, ką jie gali padaryti gerai ir kokybiškai, jei nesugeba pastatyti šiukšlių konteinerių?
Aiškiai matosi, 2020-06-08
kad aikštelė dar tik statoma. Tpos dar ne įtvirtintos, tai todėl taip ir atsitiko. Priprasim ir bus gerai.
juozas2020-06-08
ėjau po liūties išmesti šiukšlių, oplia ir vėl nėra kur, o kur dar tą padangą palikt?
ALGIS2020-06-08
ir durnam aisku kad reikia inkaruot tokias backas. bet jei mieste nera galvu kontoroj tai....
Jonas2020-06-07
Nafik jusu gebėjimus fak lt
Voldemaras 2020-06-07
Europos Sąjungos lėšų įsisavinimas.
Lina Shaw2020-06-07
Ar esate moteris, ieškanti gimdos vaisių, norite išgirsti vaikų balsus jūsų namuose, bet jūs nebegalėjote pastoti nėščia, nes dr. Ajayi padės susilaukti savo kūdikio, su kuriuo aš susidūriau panaši situacija, kai vyras paliudija, kaip didysis burtininkas dr. Ajayi padėjo jam sugrąžinti savo mylimą žmoną namo po 9 mėnesių išsiskyrimo, aš kreipiuosi į gydytoją Ajayi paaiškindamas savo būklę, jis liepė man nebe verkti ir paruošė vaistažolę. išgerti manęs, kurį išgėriau ir po trijų mėnesių buvau nėščia su dvyniais berniukais, dabar esu išdidi mama. susisiekite su dr. Ajayi dėl bet kokios gyvenimo situacijos burtininko, kuris yra geras žmogus, ir aš tikiu, kad jis padės jums atkurti taiką jūsų namuose. „Viber“ arba „WhatsApp“: +2347084887094 arba el. Paštas: drajayi1990@gmail.com
tak to tak....2020-06-07
Akivaizdu, kad populiariausiam pritrūko dėmesio, tai šiukšlėse kapanojasi. Nieko nepadarysi. Kam Dievo neduota skraidyti, tas sliekauja :)
Alytiskis2020-06-07
Tikriausiai jau nebeliko ką rašyti gero Alytaus mieste, kad tiek dėmesio sulaukia konteineriai
Rasytojau2020-06-07
Ka reiskia -trombavimas
As2020-06-06
bukumui nera ribų...
Ropė2020-06-06
Anekdotai su tais gorė konteineriais.
traffix.lt