19 c Alytus
Sekmadienis, Liepos 12d.
AlytusEismas
2020 Birželio 6d.
16

Keturių miesto gatvių gyventojams – ilgai lauktos geros žinios iš Alytaus mero

titleNuotraukų galerijaTikimasi, kad jau šią vasarą Genių, Vėtrungės, Ryto ir Rugių gatvių gyventojai važinės ne dulkėtu žvyruotu, o asfaltuotu keliuLoretos Gaižiuvienės nuotraukos

„Birželio gale gyventi jums bus nelabai patogu. Daug technikos, garso, pašalinių žmonių. Reiks truputį pakentėti, o tada gyvenimas bus kur kas patogesnis ir švaresnis. Jau šį mėnesį jūsų gatvėse pradėsime tiesti asfaltą“, – susitikęs su Genių ir Vėtrungės gatvių gyventojais sakė miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis. Tokias naujienas alytiškiai pasitiko plačiom šypsenom ir garsiais plojimais.

Po ilgų derybų Alytaus miesto savivaldybė iš Vyriausybės gavo papildomą finansavimą keturioms miesto gatvėms.

Jau šią vasarą Genių, Vėtrungės, Ryto ir Rugių gatvių gyventojai važinės ne dulkėtu žvyruotu, o asfaltuotu keliu.

Asfalto laukė dešimtmečius. Su meru N. Cesiuliu susitikti atėję Genių ir Vėtrungės gatvių gyventojai neslėpė nuostabos – juk jų gatves buvo planuota asfaltuoti geriausiu atveju tik po kelių metų. O paaiškėjo, kad kelių tiesimo darbai prasidės jau birželio gale.

„Asfaltuotos gatvės čia žmonės laukė daugybė metų ir būtų dar laukę ilgai. Tačiau nuo pat kadencijos pradžios susisiekimo ministrui, Vyriausybės atstovams nedaviau ramybės, važiavau į susitikimus, nuolat skambinau. Džiaugiuosi, kad pastangos nenuėjo veltui. Šiandien labai smagu žiūrėti gyventojams į akis ir pranešti, kad jie turės asfaltuotą gatvę jau visai netrukus, o ne kažkada ateityje“, – džiaugėsi Alytaus miesto savivaldybės meras.

Susitikti su gyventojais ir pasitarti meras norėjo iš anksto, kol darbai neprasidėjo, kad vėliau nekiltų įvairių ir neretai pasitaikančių problemų dėl privažiavimų, ant valstybės žemės pasodintų tujų, tvorų ir taip toliau.

Genių gatvės gyventojos Danguolė ir jos mama Onutė pasakojo asfaltuotos gatvės laukusios ilgus metus, tačiau pažadai vis ir likdavo pažadais. „Daug kartų tekę susitikti su merais, visokiais specialistais. Nelabai geri prisiminimai. Dabar miela malonu – toks netikėtas vizitas, atvažiavę specialistai atsakė į seniai rūpimus klausimus ne tik dėl kelio, bet ir dėl vandentiekio, dujų, dėl privažiavimų ir kaimynų tvoros. Ačiū merui, kuriam tikrai rūpi paprasti miesto žmonės“, – dėkojo Genių gatvės gyventojos.

Rekordiškai daug asfaltuotų gatvių. Kitą savaitę Alytaus miesto savivaldybės meras planuoja susitikti su Ryto ir Rugių gatvių gyventojais, jie taip pat išgirs džiugias žinias – žvyruotus kelius pakeis ilgai lauktas asfaltas.

Verslui skatinti iš valstybės rezervo Susisiekimo ministerija iš viso skyrė 150 mln. Eur, juos išdalijo savivaldybėms ir Lietuvos automobilių kelių direkcijai. Alytus Genių g. kapitaliniam remontui gavo 50 tūkst. Eur, Vėtrungės g. kapitaliniam remontui – 100 tūkst. Eur, Ryto g. kapitaliniam remontui – 120 tūkst. Eur, o Rugių g. kapitaliniam remontui – 50 tūkst. Eur.

„Skirdama pinigus ministerija nežiūri gatvių eiliškumo. Šių gatvių projektai yra nesudėtingi, pačios gatvės – nedidelės, todėl ir jų darbų atlikimo terminai – trumpi. Gatvių asfaltavimą mūsų skyrius planuoja į priekį, kad gavę finansavimą iš karto galėtume pradėti darbus. Tikimės, kad miesto merui pavyks gauti dar daugiau papildomų pinigų – tuomet būtų išasfaltuota Sudvajų ir Likiškėlių žiedinė sankryža, pėsčiųjų ir dviračių takas Pramonės g., Vaivorykštės, Kreivoji, Dailidžių gatvės, pradėti Naujosios g. 4 ir 5 etapai“, – sakė Alytaus miesto savivaldybės administracijos Statybos skyriaus vedėjo pavaduotojas Sigitas Stumbras.

Taip pat gautas finansavimas Naujosios g. ruožui nuo Statybininkų g. sankryžos iki Jazminų ir Vilties gatvių sankryžos remontuoti (II etapas) – net 193,2 tūkst. Eur.

Panašu, kad šie metai Alytaus miestui bus rekordiniai – tiek daug naujų nutiestų gatvių mieste dar nebuvo.

Šiais metais taip pat bus pradėtos asfaltuoti Kalnų, Mėtų, Šlaito ir Saulės gatvės, užbaigiamos Kalnėnų ir Ežerėlio gatvės.

Fotogalerija


Komentarai

16
Komentuoti
Chalette Stance2020-06-26


Kiekvieną dieną, kai mes atsibundame iš miego, mes susiduriame su vienais ar kitais iššūkiais ir šiame pasaulyje jie yra geri ir blogi žmonės, o aš susidūriau su gerais, blogais ir negražiais. Mane skaudžiai skaudėjo 10 mėnesių, nes mano vyras paliko mane ir mūsų 5 metų sūnus sakė, kad nori skyrybų. Visa tai prasidėjo praėjus mėnesiui po to, kai jis susitiko su viena iš savo buvusių merginų draugų vakarėlyje, kuriame dalyvavome, aš paprašiau vyro nepalikti mūsų, bet jis buvo nemandagus, man buvo keista, kad ieškojau pagalbos iš įvairių šaltinių, nuoširdžiai praradau sukčiams apie 6000 eurų, nes ieškojau pagalbos santuokai išsaugoti ir net praradau viltį turėti savo šeimą atgal. Lemtingą šeštadienį aš išgyvenau skyrybų forumą, kai perskaičiau moters pasakojimą, kurioje aprašoma, kaip galingas rašybos rašytojas, vadinamas dr. Ajayi, padėjo jai atkurti taiką ir meilę savo namuose, džiaugėsi savo liudijimais ir krito Rašytojo kontaktas, aš jo kontaktą paėmiau skeptiškai, tačiau norėjau, kad mano šeima vėl susigyventų, todėl nusprendžiu pabandyti daktarą Ajayi pabandyti. Paskambinau jam per jo numerį ir paaiškinau jam savo situaciją. Jis paprašė kai kurių detalių, kurias aš davė jam, man liepė nesijaudinti ir davė keletą nurodymų, kuriais reikia vadovautis. Mano nuostabai, praėjus 7 dienoms po burtų, mano vyras grįžo namo ir sakė niekada nežinąs, ką daro, ir paprašė manęs jį atleisti, dėka didžiojo rašytojo dr. Ajay, mano vyras grįžta namo, jei turite panašią patirtį kaip mano ar turite kokių nors santuokinių problemų susisiekite su dr. Ajayi el. paštu: drajayi1990@gmail.com arba parašykite Viber / WhatsApp numeriu: +2347084887094.

Dominique Emiry2020-06-11
Noriu pasinaudoti šia proga ir padėkoti rašytojui, vadinamam dr. Ajayi, nes jis padėjo atkurti taiką mano nutrūkusioje santuokoje. Aš su juo susipažinau per draugą, kuriam jis padėjo laimingaisiais numeriais laimėti dideles loterijas. Aš nenoriu gilintis į detales, bet norėčiau žinoti, kad dr. Ajayi yra tikras dvasinis žmogus, nes aš ieškojau pagalbos iš įvairių šaltinių, bet nieko neįvyko, kol mano draugas mane su juo supažindino, susisiekiau su juo dėl mano nutraukė santuoką ir jam viską paaiškino, jis papasakojo, ką reikia padaryti, ko aš laikiausi, ir šiandien esu laimingas vyras santuokoje, mano žmona grįžo namo ir sakė, kad nebenori skyrybų, ir dėka daktaro Ajayi ji nėščia su kūdikiu ir mano finansinė padėtis pagerėjo. Jei jums reikia kokios nors pagalbos dėl to, kas jus vargina, susisiekite su Didžiosios rašybos atstovu dr. Ajayi el. paštu drajayi1990@gmail.com arba „Whatsapp“: +2347084887094, jam 100% garantuojama.
taip pat galite susisiekti su juo dėl šio rašybos.

* Santuokos burtai
* Darbo skatinimo burtai
* laimingi loterijos numeriai
* Magiškas rašiklis egzaminams
* Laimėkite bet kurią teismo bylą
* Apsaugos burtai
* gerovės burtai
tt ....

Nebijokite, susisiekite su juo ir išspręskite savo problemas per kelias dienas po to
dvasinė intervencija.
Paštas: drajayi1990@gmail.com
„Viber“ / „Whatsapp“: +2347084887094
NEsamoniu muziejus 2020-06-08
Nu jo asfaltuoja Geniu ir Vetrunges gatves kur per para 5 automobilaii pravaziuoja.Kaskokia nesamone. Geniu gatve gal ir reikejo ,bet kodel tvarkoma Vetrunges???. Pirmajame Alytuje yra daug senesniu gatviu , kaip Gintaro, Tiesos, Ateities, Audros , Kelmucius ,Medziotoju, Pavasario ir panasiai . Kaip visos sitos gatves jau buvo , Vetrunges gatves vietoje buvo siukslynai, dilgelynai . Vetrunges gatve nera tokia labai apkrauta, ir nera ten tiek namu daug., bet matyt ten gyvena kaskas svarbaus. O gyvena ten Vetrunges kavines savininkai ir panasiai. kaskokie idomus kriterijai savivaldybeje gatviu tvarkymo eiliskume.
Alytiškis 2020-06-08
su tuo ir sveikinam Alytaus m. merą.
ALGIS2020-06-08
o uzuovejos zvyrkeli uzdengt tentu ir nupiest asfalta plius sulinius kad butu po ratais
Nu,nu2020-06-07
Ko prisikabinai prie Minedo. Gerai,kad tvarko. Džiaugtis reikia, kad pagaliau... O, tas kuris žada vis, turiu omenyje Sarknicka, tai rinkimai artėja rudenį. Pažadu kalnai, o paskui spyga panoseja gauni.
Alytaus Minedas2020-06-07
Laukiam Alytaus Minedo koncerto per miesto svente
Lina Shaw2020-06-07
Ar esate moteris, ieškanti gimdos vaisių, norite išgirsti vaikų balsus jūsų namuose, bet jūs nebegalėjote pastoti nėščia, nes dr. Ajayi padės susilaukti savo kūdikio, su kuriuo aš susidūriau panaši situacija, kai vyras paliudija, kaip didysis burtininkas dr. Ajayi padėjo jam sugrąžinti savo mylimą žmoną namo po 9 mėnesių išsiskyrimo, aš kreipiuosi į gydytoją Ajayi paaiškindamas savo būklę, jis liepė man nebe verkti ir paruošė vaistažolę. išgerti manęs, kurį išgėriau ir po trijų mėnesių buvau nėščia su dvyniais berniukais, dabar esu išdidi mama. susisiekite su dr. Ajayi dėl bet kokios gyvenimo situacijos burtininko, kuris yra geras žmogus, ir aš tikiu, kad jis padės jums atkurti taiką jūsų namuose. „Viber“ arba „WhatsApp“: +2347084887094 arba el. Paštas: drajayi1990@gmail.com
Alytaus Minedas2020-06-07
Laukiam Alytaus Minedo koncerto per miesto svente
alytiškė2020-06-06
nu ką gali pasakyt, šaunu.
Agnes Kelvin2020-06-06
Ar jūsų vyras staiga pasakė, kad nori skyrybų, ir norite, kad jūs abu grįžtumėte, kai šeimoje vis dar yra meilė? Tada neieškokite daugiau, nes dr. Ajayi yra puikus jums rašytojas. Pagal savo profesiją esu bankininkas, kai nutrūko mano 7 metų santuoka, tai tikrai sulaužė mano širdį ir netgi paveikė mano darbą, nes aš visada galvojau ir nesikoncentruoju. Aš tikrai myliu savo vyrą, todėl ieškau būdų, kuriais galėčiau susigrąžinti jį po to, kai pragyvenčiau maždaug 5 mėnesius. Aš sutikau vyro parodymą, kuris sakė, kad jam pavyko gauti darbo pasiūlymą pasitelkus puikų rašytoją dr. Ajayi, todėl ėmiau jo kontaktą ir susisiekiau su juo, paaiškinau jam vedybų problemas ir jis patikino, kad viskas susitvarkys. geriau už mane, bet papasakojo kai kuriuos dalykus, kuriuos reikia padaryti norint pasiekti mano tikslą, aš laikiausi jo nurodymų ir šiandien vėl gyvenu su vyru, jis yra tikrai nuostabus žmogus ir palaimintas savo dievų. Susisiekite su gydytoju Ajayi dėl bet kokių gyvenimo problemų, susijusių su jo „Viber“ ar „WhatsApp“ numeriais: +2347084887094 arba el. Paštu: drajayi1990@gmail.com, nesigailėsite susitikę su juo.
Laima2020-06-06
Šaunuolis meras!Dar tokio gero mero Alytus neturėjo!
Uk2020-06-06
Keturiu Gatviu asfaltavima paskirkit ir sarknickui ir dar keliems veikejams tai atrodys kad visi milijonus Moka dalinti .
Labai2020-06-06
Gerai ,daugiau tikiu darbu ,paskui i mikrorajonu kiemus
merui2020-06-06
gal reiketu maziau ziedus daryt nes visvien mazai kas moka ziedu vaziuot geriau mieste zvyrkelius isasfaltuot tai nors nedulkes gyventojams per langus
CESIULIUI2020-06-06
PRIES 4 METUS SAVIVALDYBEJE DALYVAUJANT LAZDYNU GATVES GYVENTOJAMS TOKS PAZADU KARALIUS SARKNICKAS ZADEJO PO NAUJU METU ISASFALTUOT LASDYNU GATVE SAKE TIPO ATSIRAS PINIGU BIUDZETE IR BUS SUTVARKYTA GATVE BET TAIP IR LIKO TIK PAZADU SARKNICKO KO GERO JIS VISUR TIK PAZADUS DALINA IR MELUOJA
traffix.lt