4 c Alytus
Šeštadienis, Gruodžio 5d.
112Nusikaltimai
2020 Birželio 5d.
8

Alytaus įmonėje – krata: paimta daugiau nei 63 tūkst. eurų grynųjų (FOTO)

titleNuotraukų galerijaAlytaus VPK nuotraukos

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ekonominių nusikaltinų tyrimų skyriuje atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl apgaulingos apskaitos tvarkymo ir neteisingų dokumentų apie pajamas, pelną ar turtą pateikimo.

Atlikto ilgalaikio tyrimo metu surinkta informacija, kad Alytuje transporto paslaugas teikiančioje įmonėje, buvo galimai apgaulingai tvarkoma buhalterinė apskaita, dalis gaunamų pajamų nebuvo fiksuojama įmonės dokumentuose ir taip vengiama mokesčių mokėjimo. Valstybės institucijoms buvo pateikiama klaidinga informacija apie gaunamas įmonės pajamas ir valdomą turtą. Įtariama, kad tokiu būdu įmonė galėjo išvengti daugiau kaip 30 tūkst. eurų mokesčių sumokėjimo į valstybės biudžetą.

 Šią savaitę Alytaus apskrities pareigūnai atliko daugiau nei 10 kratų įmonės buveinėje, įtariamųjų namuose, įmonės ir įtariamųjų automobiliuose. Kratų metu rasta ir paimta daugiau nei 63 tūkst. eurų grynųjų pinigų, kompiuteriai, mobiliojo ryšio telefonai ir įmonės apskaitoje nefiksuoti finansiniai dokumentai. Rasta ir išimta legalių ginklų ir ginklų, kuriuos leidimo laikyti asmenys neturėjo.

Įmonės vadovai (48 m. ir 64 m. vyrai) sulaikyti, jiems pareikšti įtarimai dėl galimai padarytų nusikaltimų, numatytų Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso straipsniuose dėl apgaulingos apskaitos tvarkymo ir neteisingų dokumentų apie pajamas, pelną ar turtą pateikimo. Pagal LR Baudžiamąjį kodeksą, už šias nusikalstamas veikas, gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Tyrimą kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Antrojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorai. 

Fotogalerija


Komentarai

8
Komentuoti
Laimute2020-06-07
kokia imone ,kodel neparasot iki galo viskas tik uzuominos
Agnes Kelvin2020-06-06
Ar jūsų vyras staiga pasakė, kad nori skyrybų, ir norite, kad jūs abu grįžtumėte, kai šeimoje vis dar yra meilė? Tada neieškokite daugiau, nes dr. Ajayi yra puikus jums rašytojas. Pagal savo profesiją esu bankininkas, kai nutrūko mano 7 metų santuoka, tai tikrai sulaužė mano širdį ir netgi paveikė mano darbą, nes aš visada galvojau ir nesikoncentruoju. Aš tikrai myliu savo vyrą, todėl ieškau būdų, kuriais galėčiau susigrąžinti jį po to, kai pragyvenčiau maždaug 5 mėnesius. Aš sutikau vyro parodymą, kuris sakė, kad jam pavyko gauti darbo pasiūlymą pasitelkus puikų rašytoją dr. Ajayi, todėl ėmiau jo kontaktą ir susisiekiau su juo, paaiškinau jam vedybų problemas ir jis patikino, kad viskas susitvarkys. geriau už mane, bet papasakojo kai kuriuos dalykus, kuriuos reikia padaryti norint pasiekti mano tikslą, aš laikiausi jo nurodymų ir šiandien vėl gyvenu su vyru, jis yra tikrai nuostabus žmogus ir palaimintas savo dievų. Susisiekite su gydytoju Ajayi dėl bet kokių gyvenimo problemų, susijusių su jo „Viber“ ar „WhatsApp“ numeriais: +2347084887094 arba el. Paštu: [email protected], nesigailėsite susitikę su juo.
Pastovus2020-06-06
Vakar nuomavau santaikos g. Viskas ten gerai.
Alytiškis2020-06-05
Panašu, kad "busiukų" kurį laiką Santaikos g. nepavyks išsinuomoti...
Tai2020-06-05
Pasidalink.
pc2020-06-05
kokia įmonė ?
Alytiškis2020-06-05
Kodėl nerašo kokia įmonė?
Klientas2020-06-05
Nujaučiu kokia tai įmonė
traffix.lt