19 c Alytus
Sekmadienis, Liepos 12d.
VideoreportažaiAlytus
2020 Birželio 4d.
7

Alytaus ugniagesiams įteikta piniginė JAV lietuvių ir kitų amerikiečių padėka (VIDEO)

title

Ne vieną pūdą druskos per gaisrą padangų perdirbimo gamykloje Alytuje su ugniagesiais suvalgęs Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis aplankė gelbėtojus.

Miesto vadovas įteikė čekį tai – Niujorko (JAV) valstijos Ročesterio gyventojų surinkti 12 tūkst dolerių.  

Iniciatyvos rinkti pinigus ėmėsi Lietuvos garbės konsulas JAV Rimas Česonis ir susigiminiavusių Alytaus ir Ročesterio miestų pirmininkė Jolanda Česonytė.

Asmenines lėšas aukojo ne tik lietuviškų šaknų turintys emigrantai, bet ir kiti amerikiečiai.

Prie padangų gaisro Alytuje gesinimo prisidėjo 254 ugniagesiai. Lietuvos gyventojai jiems atsidėkojo paaukodami 173 tūkst. eurų, dar 250 tūkst. Eur skyrė valstybė.  


Naujausios žinios

Komentarai

7
Komentuoti
algis2020-06-28
baisu, juk jie dirba, gauna atlyginima - uz ka jiems.
Jonas2020-06-08
Puse sumos gaus didvyriai vadovai - nusalinti....
Agnes Kelvin2020-06-06
Ar jūsų vyras staiga pasakė, kad nori skyrybų, ir norite, kad jūs abu grįžtumėte, kai šeimoje vis dar yra meilė? Tada neieškokite daugiau, nes dr. Ajayi yra puikus jums rašytojas. Pagal savo profesiją esu bankininkas, kai nutrūko mano 7 metų santuoka, tai tikrai sulaužė mano širdį ir netgi paveikė mano darbą, nes aš visada galvojau ir nesikoncentruoju. Aš tikrai myliu savo vyrą, todėl ieškau būdų, kuriais galėčiau susigrąžinti jį po to, kai pragyvenčiau maždaug 5 mėnesius. Aš sutikau vyro parodymą, kuris sakė, kad jam pavyko gauti darbo pasiūlymą pasitelkus puikų rašytoją dr. Ajayi, todėl ėmiau jo kontaktą ir susisiekiau su juo, paaiškinau jam vedybų problemas ir jis patikino, kad viskas susitvarkys. geriau už mane, bet papasakojo kai kuriuos dalykus, kuriuos reikia padaryti norint pasiekti mano tikslą, aš laikiausi jo nurodymų ir šiandien vėl gyvenu su vyru, jis yra tikrai nuostabus žmogus ir palaimintas savo dievų. Susisiekite su gydytoju Ajayi dėl bet kokių gyvenimo problemų, susijusių su jo „Viber“ ar „WhatsApp“ numeriais: +2347084887094 arba el. Paštu: drajayi1990@gmail.com, nesigailėsite susitikę su juo.
Man tai geda2020-06-06
Kai meras atrodo lyg po gero baliaus pries alytaus gido kamera:)) ir tas dirbtinis pristabdymas greitakalbes:)) zodziu kokia koja toks ir batas
alytiškė2020-06-05
man tai gėda dėl ALYTAUS GIDO, kad praleidžia tokius lochų rašytus komentarus. Matyt tokie patys ten dirba.
sarmata2020-06-04
man tai gėda skaityt tokius komentarus, pražuvęs miestas dėl tokių kaip jūs
Minedas Alytaus 2020-06-04
koncertavo, gaila, praleidau koncą
traffix.lt