20 c Alytus
Pirmadienis, Rugpjūčio 10d.
Alytus
2020 Birželio 1d.
6

Ledo arena Alytuje: būti ar nebūti?

title

Dar šių metų pradžioje Alytuje viešėjusi ledo ritulio legenda Dainius Zubrus merui Nerijui Cesiuliui išsakė idėją Dzūkijos sostinėje pastatyti ledo areną ir čia įsteigti ledo ritulio mokyklą. Šiandien kuklios svajonės, regis, gali virsti realybe.

Garsus sportininkas su komanda miesto vadovus aplankė dar kartą. D. Zubrus, asociacijos „Hockey Lietuva“ generalinis sekretorius Vaidas Budrauskas ir tarybos pirmininkas Mindaugas Marcinkevičius su Alytaus miesto savivaldybės vadovais ir tarybos nariais aptarė galimas vietas čiuožyklai, ledo arenos projektavimo ir statybos klausimus.

„Dažnai tenka girdėti, kad alytiškiams trūksta pramogų. Jeigu Alytuje atsirastų ledo arena, tai būtų didelis proveržis miestui. Tai būtų ne tik smagus ir turiningas laisvalaikio praleidimo būdas. Čia galėtų vykti profesionalios varžybos, renginiai, galėtų treniruotis ir užaugti nauja talentingų ledo ritulio, dailiojo čiuožimo ar kerlingo mėgėjų ir profesionalų karta“, – teigė Alytaus miesto savivaldybės meras N. Cesiulis.

Pasak „Hockey Lietuva“ tarybos pirmininko M. Marcinkevičiaus, ledo arenos statyboms reikėtų maždaug 50 arų sklypo. Suradus tinkamą sklypą, investuotojui  pastačius čiuožyklą, ledo ritulio žvaigždė D. Zubrus Alytaus merui N. Cesiuliui pažadėjo įsteigti savo vardo ledo ritulio mokyklą, kurioje jaunuosius žaidėjus galėtų treniruoti ne tik Lietuvos, bet ir iš užsienio atvykstantys šios sporto šakos profesionalai.

Arenoje būtų įrengta čiuožykla, rūbinės ledo ritulininkams ir masinio čiuožimo poreikiams patenkinti. Taip pat įrengtos sėdimos vietos žiūrovams. Čiuožykla veiktų šaltuoju metų laiku, vasarą būtų klojama speciali minkšta danga, kurioje būtų galima žaisti krepšinį, tinklinį, tenisą, salės futbolą.

Skaičiuojama, kad ledo arenos statybos Alytuje galėtų atsieiti apie 1,5–2 mln. Eur.

Lietuvoje šiuo metu yra aštuonios ledo ritulio arenos, artimiausiu metu duris turėtų atverti dar dvi. Tuo metu Latvijoje tokių arenų yra keturiolika.


Komentarai

6
Komentuoti
Dzūkas2020-06-03
Cykiai, nepavidėkim , tegu tik stato visiem cik bus geriau, sportuojantis vaikai ir yra mūsų visuomenė !!! Ledo arena Alytuje !!! tai vau pavydės suvalkai ir žemaite . tai superinis projektas . Zubrus Šaunuolis !!!!
Alytaus Minedas2020-06-02
Reikia statyti. Ir dar pastatyti Alytaus Minedui salę, kur galės repetuoti ir dainuoti
Stanislovas2020-06-02
Ledo arena o liadas tris menesius Tikrai auksto lygio komanda tures Alytus Su tokia perspektyva pinigai y bala
Nu jo2020-06-02
Žiemą futbolistai neturi kur sportuoti, tai dabar galės ledo arenoje daryt treniruotes. Meras klaunas visiškas. :)
Zuzė2020-06-02
Super,gera mintis,tik kodėl ta ledo arena veiks tik žiemos metu,reikia kad ji veiktų ištisus metus ir kad galėtų joje laisvalaikio metu papramogauti eiliniai piliečiai,taip kaip Vilniaus Akeopolio ledo arenoje
kests2020-06-02
mintis gera tik zubrus nežino su kokiais biurokratais Alytuje susidurs-nebus atkato,nebus arenos...
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Koncertas „Volare! Gražiausios visų laikų dainos“
  • Žolinė Pivašiūnuose