17 c Alytus
Sekmadienis, Liepos 12d.
VideoreportažaiAlytusAktualijos
2020 Birželio 1d.
18

Meras supyko dėl šiukšlynų naujų konteinerių aikštelėse (VIDEO)

titleNuotraukų galerija

Alytiškiai, pradėję naudotis požeminiais atliekų konteineriais, netruko pastebėti, kad tai daryti sekasi ne visiems gyventojams.

Mūsų portalo skaitytojai atsiuntė ne vieną nuotrauką su naujais šiukšlynais šalia naujų konteinerių. Nuotraukomis pasidalinę, sulaukėme daug nuomonių, jų netruko ir socialiniuose tinkluose, kur savo reakcijomis pradėjo dalintis ir miesto politikai.

Kraupoki vaizdai per savaitgalį tapo kone socialiniu virusu, tad pradėta abejoti, ar naujieji konteineriai kokybiški: dalsi jų neatsidarė, todėl gyventojai paliko šiukšles šalia atliekų aiškštelių, o vyravęs stiprus vėjas jas išnešiojo po miestą.

Pirmadienį paaiškinti situaciją buvo iškviesti Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro (ARATC) atstovai.

ARATC atstovų teigimu, vyksta pereinamasis laikotarpis nuo senųjų konteinerių prie naujųjų konteinerių. Esą miestiečiams buvo pranešta dar nesinaudoti požeminiais konteineriais, bet šie užpildė talpas ir konteinerio durys užstrigo.

Patvirtinta, kad šiukšlės iš naujų konteinerių pradėtos vežti nuo birželio 1 dienos, kai įsigaliojo naujasis sutarties priedas su bendrove „Ekonovus", o per savaitę dukart bus išvežamos maisto atliekos, triskaskart – mišrios, todėl panašios situacijos, kai dėl perpildytų konteinerių šie ėmė strigti, pasikartoti neturėtų.

Jeigu naujuosius konteinerius eksploatuoti pradedantis ARATC nesusitvarkys su užduotimis, miesto meras Nerijus Cesiulis pažadėjo jau kitokį susitikimo formatą.

Birželio pirmosios dienos duomenimis, Alytaus mieste veikia 77 požeminės atliekų tvarkymo aikštelės. Dar beveik 100 jų bus įrengta iki 2020 metų pabaigos.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

18
Komentuoti
lele2020-06-12
Už šiukšles mokame pagal buto kvadratūrą , gyvena sau du senukai savo namely iki 100 m 2, o šalia 400 m2 namas, o jame 5 šeimos gal 15 žm. Mes mokame už 100 m2 ir jie moka už 100 m2. Kur teisybė. Ir vėl kurkuliai laimi, ne jie nešiukšlina.
Agnes Kelvin2020-06-06
Ar jūsų vyras staiga pasakė, kad nori skyrybų, ir norite, kad jūs abu grįžtumėte, kai šeimoje vis dar yra meilė? Tada neieškokite daugiau, nes dr. Ajayi yra puikus jums rašytojas. Pagal savo profesiją esu bankininkas, kai nutrūko mano 7 metų santuoka, tai tikrai sulaužė mano širdį ir netgi paveikė mano darbą, nes aš visada galvojau ir nesikoncentruoju. Aš tikrai myliu savo vyrą, todėl ieškau būdų, kuriais galėčiau susigrąžinti jį po to, kai pragyvenčiau maždaug 5 mėnesius. Aš sutikau vyro parodymą, kuris sakė, kad jam pavyko gauti darbo pasiūlymą pasitelkus puikų rašytoją dr. Ajayi, todėl ėmiau jo kontaktą ir susisiekiau su juo, paaiškinau jam vedybų problemas ir jis patikino, kad viskas susitvarkys. geriau už mane, bet papasakojo kai kuriuos dalykus, kuriuos reikia padaryti norint pasiekti mano tikslą, aš laikiausi jo nurodymų ir šiandien vėl gyvenu su vyru, jis yra tikrai nuostabus žmogus ir palaimintas savo dievų. Susisiekite su gydytoju Ajayi dėl bet kokių gyvenimo problemų, susijusių su jo „Viber“ ar „WhatsApp“ numeriais: +2347084887094 arba el. Paštu: drajayi1990@gmail.com, nesigailėsite susitikę su juo.
Nu,nu2020-06-04
Vieni ant kitų pykstate, nervus sau gadinate, o normaliu konteineriu nebus. Šaukštai jau po pietų, kad konteineriai prasti, tai jau aišku. Baisu, kaip reiks įdėti maišelius didesnius, kai jie netelpa. Žmonės ir padeda šalia, o ką daryti. Negi namo vėl nešti.

Ričardas 2020-06-04
Pinigu plovimas šūdas o ne konteineriai
jonukas2020-06-04
pradėkit normaliai rūšiuot šiukšles ir nekils jokių bėdų. Aš va pradėjau ir dabar net per savaitę mišrių atliekų maišo neprirenku. 80% plastiko, 10% popieriaus, ir po kokius 5% maisto ir mišrių lieka.
Jonas2020-06-03
Alytaus siukles kazkoks siaubo filmas.Padare tuos konteiniurius visiskai net maiselis nedidelis netelpa net
Minedai, 2020-06-03
ar padainuosi per miesto Gimtadieni ?
taigi2020-06-03
kaip bebutu kas ten Valdo siuksliu bizni ar kita bet mes zmones ismokim pagaliau tvarkingai gyvent nebukim kiaules patys sau sumeskim tas siuksles I konteinerius jei pilni palaukit kol isves ar patiems malonu eit per siukslyna
kests2020-06-03
Organizuojamės?....beviltiška, kol monopolį palaiko politikai, savivaldos klerkai,nieko nebus ....Visam pasaulį šiukšlių verslas eina greta su narkotikų,prostitucijos,prekybos žmonėmis bizneliais....P.S. keisčiausia, kad šiukšlina ne žmogus, o kvadratiniai metrai
Vytis2020-06-02
Ką čia kalbat, kad gyventojai kalti. Senus konteinerius pašalino, o naujų nepaleido, tai kur mums šiukšles dėt?! Konkrečiai kalba apie aikštelę prie Kuncino bibliotekos. Už ką mes tada tokias afigennas sąskaitas mokam?! Ir išvis į tą naujo konteinerio anga pilnas maišas netelpa. Pinigų plovimas. Aš jus į teismą paduosiu.
Andrius2020-06-02
Ko čia pykti, juk pagal teisės aktų nuostatas šiukšlina gyvenamasis plotas :)
Lengva suprasti2020-06-02
Pazekite kitose salyse tokiu pozeminiu konteineriu kokybe ir dydi, musiskiai eilini karta praplove musu pinigus pripirko sudo bet ko blogai juk uz ju prieziura kas atsakingi toliau krausis pinigeli, nenuostabu butu jei uz situs nekokybiskus zaislinius konteinerius buvo sumoketa kaip uz vokiskos kokybes konteinerius, taciau jie skiriasi kaip diena ir naktia pagaminimo kokybe ir dydziu.....
Organizuojamės2020-06-02
Tai verčiam šitą šiukšlių karalių. Reikalaujam, kad pagaliau svertų atliekas, o ne iš debesų sugalvotų kokius kiekius mes turime surinkti mišrių atliekų, nes tik už jas ir mokam. Dabar rūšiuojam, mišrių atliekų mažai surenkam, o mokestis nesikeičia. Taigi, ponai, biznį tai darot iš pakuočių ir maisto atliekų. Motyvacijos rūšiuoti neturim, tai ko norit iš mūsų ? Kreipkitės į plotą, kuris šiukšlina
kests2020-06-02
dar kartą.....tik nemanyk ceciuli,kad įkąsi reipui.....čia gi amžinas šiukšlyno karalius
kests2020-06-02
pinigėlius naujiems konteineriams plauna, rūšiuoti ragina, o mokestis nemažėja, kalnas takniškėse didėja...štai tokia nuomonė, o valdininkėliai darykit išvadas
Petras2020-06-02
Ištaisykit gramatines klaidas
Uk2020-06-02
Cesiulis silpnas meras..
REIK2020-06-02
VALYTOJA STATYT
traffix.lt