5 c Alytus
Šeštadienis, Gruodžio 5d.
Alytus
2020 Birželio 1d.
0

Pirmasis Alytaus miesto gimtadienio desertas – morengų pyragas. Kas kitas?

title

Po dviejų savaičių Alytaus miestas minės savo gimtadienį. Ko gero nei vienas iš mūsų gimtadienio šventės neįsivaizduojame be torto ar kito saldėsio. Miesto gimtadienis – ne išimtis.

Praėjusią savaitę Alytaus miesto savivaldybė kavines ir restoranus  artėjančios miesto šventės proga pakvietė gaminti ir į meniu įtraukti Alytaus miesto gimtadienio tortą, pyragą ar desertą. Praėjus vos keletui dienų Alytus jau turi pirmąjį miesto gimtadienio desertą – morengų pyragą. Maskarponės kremu, savos gamybos ledais, uogomis ir baltais, Alytaus miesto herbe esančią rožę primenančiais, rožių žiedeliais puošto morengų pyrago alytiškiai ir miesto svečiai galės paragauti nuo birželio 5 d.  apsilankę Dzūkų alaus restorane ir Dzūkų svetainėje.

Kviečiame Alytaus miesto kavines, restoranus ir kitas viešojo maitinimo įstaigas į savo meniu įtraukti naujieną – Alytaus miesto desertą, tortą ar pyragą. Ką gali žinoti, gal Jūsų virtuvės šefų sukurtas saldėsis taip patiks lankytojams, kad jis Jūsų kavinės ar restorano meniu pasiliks ir miesto šventei pasibaigus. O jeigu neturite galimybės per miesto gimtadienį apsilankyti kavinėje ar restorane, birželio 13 d. iškepkite Alytaus miesto gimtadienio tortą ar pyragą savo šeimai, papuoškite jį su Alytaus miestu susijusiais akcentais ir pasidalinkite nuotraukomis su mumis, o pagamintu  saldėsiu pavaišinkite artimuosius. Nuotraukas siųskite el. p. [email protected]. Visos alytiškių atsiųstos nuotraukos bus viešinamos Alytaus miesto savivaldybės feisbuke, o daugiausia patiktukų surinkusios nuotraukos autoriui atiteks visai šeimai skirta dovana. Pyragų, tortų ir kitų skanėstų nuotraukų lauksime iki 2020 m. birželio 15 d.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt