1 c Alytus
Antradienis, Gruodžio 1d.
VideoreportažaiSportasFutbolas
2020 Gegužės 30d.
19

Paskutines kontrolines rungtynes DFK „Dainava“ baigė lygiosiomis (11 M BAUDINYS. VIDEOĮRAŠAS)

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Dėl karantino keliais mėnesiais vėluojančioms Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos pirmenybėms besirengianti Alytaus DFK „Dainava“ žaidė paskutines kontrolines rungtynes.

Dainaviškiai namuose priėma Kauno „Hegelmann Litauen“ komandą, kuriai draugišką susitikimą vasarį buvo pralaimėję 0:2. Tokiu pat rezultatu Alytaus komanda baigė kontrolinę dvikovą su Kėdainių „Nevėžiu“, o FA „Šiaulius“ įveikė 5:1.

DFK „Dainava“ stadione žaidė be žiūrovų, tačiau jų netrūkos tiesioginėje Alytausgidas.lt naujienų portalo videotransliacijoje.

Po pirmojo kėlinio rezultatas Alytaus m. stadione buvo 0:0.

80 min. kauniečiai turėjo galimybę pasižymėti, tačiau alytiškių vartų sargas Martynas Matijoška 11 metrų baudinį atrėmė, tad susitikimas baigėsi taikiomis nulinėmis lygiosiomis.

Startiniame dainaviškių vienuoliktuke žaidė  vartininkas Airidas Mickevičius, gynėjai Linas Savastas (kapitonas), Ignas Baranauskas, Lukas Genevičius ir Oskaras Lukošiūnas, saugai Martynas Vasiliauskas, legionierius iš Ukrainos Ruslan Kisil ir Gustas Zabita bei puolėjai Lukas Kochanauskas, Matas Radžiukynas ir Titas Vitukynas.  

Antrame kėlinyje A. Mickevičių pakeitė M. Matijoška, gynyboje žaidė Rytis Dusevičius, Domas Ivanauskas, Povilas Kalimavičius ir Nedas Labukas, saugų grandyje liko R. Kisil ir M. Vasiliauskas, prisijungė Titas Buzas, puolimo linijoje toliau rungtyniavo T. Vitukynas, žaidimo laiko taip pat gavo Alanas Marčiukaitis ir Orestas Vyšniauskas.

Pirmame LFF I lygos sezono ture, birželio 6 d. Alytuje, dainaviškiai priims vieną praėjusio sezono autsaiderių, prieš šį sezoną sustiprėjusią Mažeikių „Atmosferą“.

 


Naujausios žinios

Komentarai

19
Komentuoti
Matrioska2020-06-02
Jega
Tai2020-06-01
Neblogai atrodyti viena o žaisti yra kas kita
Fulė2020-06-01
Kera komanda, tikrai neblogai atrodo. Dar ysižais ir manau viskas bus gerai. Sėkmės visiėms.
Nu2020-05-31
Be miesto pinigų Dainava net nesustartuotu tai tu ten to1331 būk ramus ir neziovauk.
Galvoju2020-05-31
Kokia lyga, tokie ir zaidejai, tokis ir lygis.
To tamsyai2020-05-31
Ant jaunimo šiais laikais išvis negalima atsidėti tik iki 18 m. O paskui užsienis ir jų nei kvapo.
Futbolas 2020-05-31
Dar tik pradžia, o nuteikia visai smagiai.
Tamstai tai2020-05-31
Visų pirma jie ne ant miesto gerovės išugdyti. Miestas senai špygą atkišęs jaunimo tobulinimui. O kad į A lygą neina tai irgi pačios valdžios pastumti. Meras apsipazorino ant viso svieto. Geriau skirti € salės futboli populiarinimui, kur įsikūrę tik pusmetis ir trys žmonės yra ir visi tie tam, kad atgal parneštų. O vaikam špyga po nosim. O gabesni tikrai neužsiliks jei jų lygis aukštesnis.
Fanukas 2020-05-31
Visai geras žaidimas Dainavos. Sėkmės Dainaviėčems manau tikrai prizininkai turi būti ????
Tai2020-05-31
Koks tikslas šito uab, ar žaisti A lygoje, ar ant miesto gerovės užaugintus gabesnius žaidėjus išporceliuoti į kitus klubus?
13132020-05-31
Atidžiau perskaityk komentarą, gal tada suprasi esmę, o tada liek sao nepastenkinimą. Čia kalba eina ne apie kontrolines rungtynes.
To 13132020-05-31
Tu tikras 1313 komentatoriau nevykėlis. Čia kontrolinės rungtynės. Kada sudėtis gali keistis kas 5 min. Ir kitas dalykas pasiskambink į Gargždus ir kitus miestelius sužinok kiek juos ir kaip remia savivaldybė.
Matai jį turi informuoti, kaip stadiono patalpos uždarytos. Žaidėjai laukia persirengė. Džiaukis klaune, kad kažkas nufilmavo ir parodė. Prisimink kokia valdžia buvo prieš keletą sezonų. Aferistas nunešė nuo visų ir žaidėjų ir trenerių, bet valdžiai miesto jis tiko tai ir pinigų daugiau davė. Tokie tokius tada rado.
13132020-05-31
Jie nesugeba tvarkyti net savo tinklalapio.Ten rašo kad treneris vis dar islandas,o gal lenkas,negirtas nesuprasi. Komandoje vis dar yra ir abu kolumbiečiai bei japonas.Žodžiu vadyba nulis,vadovams zin.Jie tik verkia,kad trūksta pinigų.Imkit payzdį iš Gargždų, Telšių ir kitų mažesnių miestų,Ten sugeba ir tinklalapį laiku tarkyti ir rėmėjus rasti ir prieš rungtynes stadione sudėtis paskelbti,informuoti kas įarčius pelno ir t.t,o ne tik bumčiką paleisti.Žodziu yra uabas kuris tik žiūri sau naudos ,kaip ir LFF, o Alytaus futbolas merdi ir prie tokio vadovavimo ir vadybos pragiedrulių nematyti. Dėl to ir rėmėjai nusi**** ir savivaldybė nenori daugiau pinigų skirti.
Lygis2020-05-31
Lygis krites zisuriai.jai su tokia sudetim.dsr kazka apzais tai ziauru.geazink dainava pries tris metus kokia buvo tai sita dsinava lb silpna.
To jr2020-05-30
Tu ne gidą kaltink o klubo vadovus.
Jo2020-05-30
Kuo? čempionai! nebent pas Dauksi aaff lygoje.
Mmmm2020-05-30
Prastokai paxkaip nebus čempionai taip žaisdami
JR2020-05-30
Kodėl nėra jokios informacijos apie sudėtį, trenerius, vadovus, kaip akmens amžiuje, tiesiog šlykštu nuo tokios informacijos, pranešat kad žaidė, ačiū žinom, be žiūrovų tai duokit elementarią informaciją. Atleiskit bet Alytausgidas manę varo į neviltį, negali būti tokia žurnalistika man gėda del Jūsų.
13132020-05-30
Kokia sudėtim žaidė dainaviečiai?
traffix.lt