17 c Alytus
Sekmadienis, Liepos 12d.
AlytusAktualijos
2020 Gegužės 29d.
4

Trys avarijos per vieną naktį: vandens buvo netekę dalies miesto centro gatvių gyventojai (ATNAUJINTA. PAPILDYTA)

title

Dėl avarijų, naktį įvykusių Tvirtovės ir Vilties g. vandens tiekimo tinkluose likvidavimo darbų, šiandien, gegužės 29 d., preliminariai iki 12 val. bus nutrauktas šalto vandens tiekimas šių Dainavos mikrorajono namų gyventojams:

Tvirtovės g. 9, 11, 13, 13A, 15, 15A, 17, 17A ir 19;

Vilties g. 16,

Vingio g. 1 ir 3;

Žiburio g. 16A.

Geriamasis vanduo bus pristatomas specialiuoju transportu.

„Dzūkijos vandenys“ informuoja, kad po avarijos darbai vykdomi skubiai, tad tikimasi, jog namų be vandens sumažės jau artimiausiu metu.

Vandentiekininkai patikslino, kad dėl minėtų avarijų likvidavimo darbų šalto vandens laikinai neturės ir šių namų gyventojai:

Vakaro g.,

Skardžio g.

Dėl remonto darbų laikinai be vandens turės pagyventi ne tik minėtų Dainavos mikrorajono, tačiau ir Senamiesčio gyventojai iš

Suvalkų g. 13.

PAPILDYTA

„Dzūkijos vandenys“ atkreipia dėmesį, kad avarijos įvyko ne tik Tvirtovės ir Vilties, tačiau ir

Jotvingių g.

Dėl vandentiekio avarijų likvidavimo darbų, pasikeitus vandens tekėjimo krypčiai, galimas geriamojo vandens, tiekiamo į Dainavos ir Senamiesčio mikrorajonus, padidėjęs drumstumas (padidintas geležies kiekis), tačiau vanduo vartoti yra tinkamas.

Kilus klausimams, skambinti tel. (8 315) 73470.

Vidurdienį vandentiekininkai pranešė, kad vandens tiekimą pavyko atkurti, tačiau kurį laiką dar galimos avarijos pasekmės, t.y. vandens drumstumas.

ATNAUJINTA

Penktadienio popietės žiniomis, vandens tiekimas buvo atnaujintas visiems vartotojams, išskyrus Jotvingių g. 13, kur vanduo pristatomas specialia vandenveže.

Kaip mūsų portalą informavo „Dzūkijos vandenys“, naktį įvykusių vandentiekio tinklų avarijų priežastys jau išsiaiškintos.

Pagrindinę avariją, įvykusią Vilties g., lėmė čia vykdomi lietaus tinklų statybos darbai. Atjungus vandentiekio, kurioje įvyko avarija, atkarpą, tinkle pasikeitė slėgiai, kurie iššaukė avarijas Jotvingių ir Tvirtovės gatvėse.

 


Komentarai

4
Komentuoti
gatvese 2020-05-29
ir nereikia kad butu vandens nes palija retkarciais svarbiausia kad gyventojai turetu vandens
tak to tak....2020-05-29
Siurbliui. Susidėk apsaugas ir niekada tas siurblys nesudegs. Apsileidęs pats esi, o ant kitų bačką ribini.
Free2020-05-29
Buvo Dzūkijos Vandenim prieš 22h pranešta kad avarija Vilties gatvėje pilna, vandens.. Jokio atsakymo, darbininkai atvažiavo apie 22:40
Nepatenkintas2020-05-29
Tegul dzukijos vandenys prisijima atsakomybe uz sudeginta mazgo cirkuliacini siurbly.kur nakti per juos sudege .o ne po faktu rasineja .11h buvo skambinta i dispecerine kad nera vandens sake tvarkoma melagiai
traffix.lt