3 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
AlytusŠvietimas
2020 Gegužės 28d.
6

Švietimo tinklo pertvarką politikai atšaukė, bet Suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos negelbės

title

Alytaus miesto savivaldybės taryba atšaukė savo ankstesnius sprendimus reorganizuoti „Drevinuko“ darželį-mokyklą ir „Sakalėlio“ pradinę mokyklą. Šiuo sprendimus posėdžiui parengė tarybos narė Laura Radzevičiūtė, už pagalbą asmeniškai padėkojusi tarybos nariui Valerijui Venciui ir jį pasveikino su gimtadieniu.

Miesto politikai, išgelbėję „Drevinuką“ ir „Sakalėlį“, nesutiko atšaukti Suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos reorganizacijos.

Atšaukti visą miesto švietimo tinklo pertvarką siūlė tarybos politikas, buvęs meras Česlovas Daugėla ir dar vienas „Vieningo Alytaus“ frakcijos narys Gintautas Andriuškevičius. Šie politikai buvo vieninteliai, pasisakę už pilną tinklo pertvarkos atšaukimą, t. y. ir už Suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos išsaugojimą.

Č. Daugėla tarybos posėdžiui pirmininkaujančio mero Nerijaus Cesiulio pasiteiravo, kaip, atšaukus tinklo pertvarkos planą, bus vykdoma Vidzgirio progimnazijos patalpų (sporto salės ir kt.) renovacija. Meras atsakė, kad pradėti darbai bus tęsiami, nes atnaujintų patalpų reikia tiek mokyklai, tiek vietos bendruomenei, kuri sportuoja minėtos progimnazijos salėje, kuri nebuvo remontuojama nuo pat Vidzgirio (buvusios 8-osios vidurinės) mokyklos atidarymo 1977 metais.  


Komentarai

6
Komentuoti
Turėjot 2020-05-29
Taigi, darbo grupėje, kuri ir nusprendė kokia bus pervarka, turėjote savo atstovę V. Jasiūnienę, direktoriaus pavaduotoją. Ji ir atstovavo Jaunimo mokyklos interesus. Jai dabar savo pretenzijas ir reikškite
Alytaus Minedo pusbrolis2020-05-29
Alytaus meras yra klounas
Gintas2020-05-28
Taip, ten bendruomenės, o kas stovi už jaunimo mokyklos mokinių, ten galima sakyti tėvų nerasta, o kas gi našlaičius apgins kam jie rūpi?
To Pabudo2020-05-28
na taip, iš komentarų nusprendžiama, Facebooke priimama, trūksta tik Twitterio
Padudo2020-05-28
Nejuokinkit. Galvojot, kad už jus kažkas viską padarys ? Laukėt keptų karvelių atskrendančių tiesiai į burną ? O apie Jaunimo mokyklos "darbą" tai prisiskaitėm komentaruose... Ten pas jus mokytojų buvo daugiau nei mokinių :)
Ll2020-05-28
Gal deputatai pasakys kur dirbs išėję iš jaunimo mokyklos. Darbuotajai tai nieko nežino. Žino tik kad eis į užimtumo tarnybą. Kelios mokytojos ir direktorius turi pasiūlymus. Kiti, deja nieko. Ir nieko neturėsim. Buvom kultūringi, nerėkėm.Todėl dabar telieka gatvė. Gal pasidomėkit vaidžios žmonės prieš kalbėdami
traffix.lt