3 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
SportasFutbolas
2020 Gegužės 25d.
0

Dainaviškiai pirmą ratą Alytuje pradės su „Atmosfera“, baigs su „Džiugu“ (GRAFIKAS)

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Patvirtintas Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos pirmenybių tvarkaraštis. Kaip jau rašė Alytausgidas.lt, pirmose dvejose namų kovose DFK „Dainava“ priims Mažeikių „Atmosferą“ (birželio 6 d. 16 val.) ir Vilniaus „Riterių“ dublerius (birželio 19 d. 19 val.).

Skirtingai, nei iš anksto planuota, trečiasis aikštės Alytaus miesto stadione svečias bus ne iš Kauno, o „Jonava“ (liepos 3 d. 19 val.), o Laikinosios sostinės Kauno „Hegelmann Litauen“ į Dzūkijos sostinę atvyks liepos 19 (17 val.).

Pirmus du rugpjūčio savaitgalius DFK „Dainava“ praleis vėl ant savo gazono: 2 d. (17 val.) lauks I lygos naujokų „Panevėžio“ dublerių, 9 d. (17 val.) – pagrindinio dainaviškių vartininko Martyno Matijoškos praėjusio sezono ekipos – Kėdainių „Nevėžio“, o pirmąjį ratą namų stadione baigs rugpjūčio 23 d. (17 val.) su 2019 m. pirmenybių čempionu Telšių „Džiugu“.

Be 7 susitikimų Alytuje iki antrojo rato dainaviškiai sužais ir 6 rungtynes išvykose – birželį Vilniuje su „Žalgirio“ dubleriais ir BFA (buvusiu „Vilniumi“), liepą – Kretingoje su „Minija“ ir Šiauliuose su FA „Šiauliais“, o rugpjūtį – su „Vilniaus Vyčiu“ bei „Kauno Žalgirio“ dubleriais.

Jeigu alytiškiams sezonas bus sėkmingas, nuo rugsėjo iki spalio (lapkričio) jie kovos dėl 1-8 vietų (iš kurių pusė pirmųjų laimės kelialapius į A lygą), kitu atveju sezoną tektų baigti „spardantis“ dėl 9-14 vietų.

Dainaviškių pirmųjų rungtynių birželio 6 d. Alytuje, vadovaujantis karantino reikalavimais, kol kas negalės išvysti žiūrovai, tačiau dar tikimasi, kad suvienodinus sąlygas, keliamas renginiams ir sporto varžybomis, jas pavyktų pamatyti iki 30 sirgalių grupei, kuriai turėtų būti užtikrinamas ne mažesnis kaip 10 m2 plotas, tenkantis vienam asmeniui, ir ne mažesnis nei 2 m atstumas tarp asmenų.

 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt