1 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
Alytus
2020 Gegužės 22d.
11

N. Cesiulis: Alytaus gimtadienis bus!

title

„Alytaus gimtadienis BUS!“, – savo facebook paskyroje paskelbė Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis. Tiesa, jis sako, kad šis gimtadienis bus kitoks...

„Kitoks nei planavome. Kur kas kuklesnis ir mažesnis. Tačiau, net neabejoju, kad jaukesnis, šiltesnis ir nuoširdesnis.

Šiųmetė šventė kužda „Namai suARTina“. O juk iš tiesų suartina Alytus. Čia mūsų namai. Kai kas sako, kad nebūna namų be dūmų. Tikrai nebūna. Tačiau vis tiek čia gražiausia, jaukiausia ir dūšiai geriausia. Įdomiausia, kad toks pavadinimas gimė tada, kai apie virusus ir pasaulinę pandemiją niekas net nesapnavo.

Taigi jeigu Jūs negalite ateiti švęsti miesto gimtadienio, miesto gimtadienio šventė ateis pas Jus. Mikrorajonuose bus įrengtos scenos, kuriose pasirodys mūsų miesto balsai ir talentai. Pažadame, bus siurprizų ir mažiems, ir dideliems!

Bus tautodailininkų ir amatininkų mugė – sena mūsų miesto tradicija. Kuklesnė, mažesnė, bet bus. Paskelbus karantiną ir atšaukus visus renginius bei muges – mūsų amatininkai neturi galimybių realizuoti savo produkcijos, gyvena tik iš santaupų. Manau, kad tautinio paveldo produktų kūrėjai tikrai galėtų nemokamai prekiauti savo gaminiais šventės metu. Žinoma, laikantis taisyklių ir užtikrinant visų saugumą.

Taip pat dideliuose ekranuose žiūrėsime filmus, stebėsime, kaip menininkai gražina miestą savo tapybos darbais, išmėginsime dar niekur nematytas interaktyvias instaliacijas Rotušės aikštėje, skirtingose miesto vietose dainuosime miesto himną, valgysime gimtadienio tortą ir daug kitų ne tik prasmingų, bet ir originalių reikalų!

O svarbiausia juk ne KAIP, o SU KUO švęsti.
Taigi nors ir atskirai, per atstumą, bet širdy – visi alytiškiai kartu, vieningai. Kaip ir visada. To iš mūsų neatimsi .“


Komentarai

11
Komentuoti
kardasines pautu paspirtukas stalcius2020-05-25
selas bus? ziauri nelaime tu alytaus,, gaisrininke neraliuotas... atstatyk jotvos vartus ir darzelius... kur jankauskis pr ir jis darys...
kests2020-05-25
a tai debilas selas bus
Minedas stalčius2020-05-25
Minedas repetuoja prie Ilgų ežero ?
V2020-05-24
Svente bus.Svesime visi. Parodysiu visiems kaip Alytaus m. savivaldybes politikai ir ju patiketiniai vagia.Pasirodo VAGIA ...Teisejai nutare ,kad tiketina teisingai vagia Lietuvos Respublikos vardu. Nagi pasiziurim Lietuva ir Alytau...cha cha cha.Vykdziai Viktoro is Kedainiu rinkimines programos 2000m. i seima 01 punkta (Atlikti audita, blin:))). Iki malonaus sventeje...
Reikes atsiskaityti su miesto pilieciais - gyventojais. Tyrimas vyko ilgai.#
Minetas2020-05-24
Mielieji alytiskei ir as ten busiu su jumis padainuosim ir mano draugai bus dainuosu nuo vakaro iki ryto
SENIAI2020-05-23
AISKU KAD BUS NIEKUR NEDINGS IR MANO TIKIUOSI BUS JEI SUKLAUKSIU
Nu,nu2020-05-23
Prie ko čia, tas penktas komentaras, taip ir nesupratau. Čia apie miesto gimtadienio šventė rašoma, o ne apie draugystę. Vivian Cosmos rašyti reikia apie svente, o ne apie meilę.

Nu,nu2020-05-22
Smagu manau bus. O ką reikia ir kitokio gimtadienio. Įdomiai sugalvota. Reikia nors, kiek atsipalaiduoti nuo korones, o gal būt nuo korones.
Saule2020-05-22
O muge kur bus?
Vardan Tos Lietuvos2020-05-22
Tauta issiblaivyk
??? 2020-05-22
Ar tikrai svarbiausias šios dienos įvykis? Kodėl nieko "žurnalistai" nerašot, kas vyko šiandien aerodrome?
traffix.lt