1 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
AlytusEismasTransportas
2020 Gegužės 22d.
0

Kelias savaites neveikiančių šviesoforų Likiškėlių gatvėje netvarkys, pirks naujus (FOTO)

titleNuotraukų galerijaAlytausgidas.lt nuotr.

Judrioje Likiškėlių gatvėje, kurią kerta ir dviračių, pėsčiųjų takas, sugedę šviesoforai tvarkomi nebus. Tokį atsakymą pateikė Alytaus miesto savivaldybė.

„Informuojame, kad šviesofore, esančiame Likiškėlių g., nustatytas valdiklio elektroninių elementų gedimas, kurio pataisyti nėra galimybės, nes tokio tipo valdikliai jau nuo 2007 m. nebegaminami ir jų techninis palaikymas, bei atsarginių detalių tiekimas yra nutrauktas“, - informavo Alytaus miesto savivaldybė, patvirtinusi, kad šviesoforai minėtoje judrioje vietos, kur žmonės pėsčiųjų ir dviračių taku skuba į čia esančias autobusų stoteles, vaikų darželius, mokyklas, parduotuves, taisomi nebus, nes „ieškoma finansinių galimybių pakeisti naujais“.

Į klausimą, kada neveikiantys šviesoforai bus pakeisti ir perėja vėl taps saugi, miesto savivaldybė patikino, kad „šalia šios perėjos yra kelio ženklai, kuriais tiek pėstieji, tiek vairuotojai turi vadovautis, kaip ir įprastai perėjose, kuriose nėra šviesoforo“, tad kokių nors papildomų, perėjos saugumą užtikrinančių eismo reguliavimo priemonių nesiims.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt