1 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
Alytus
2020 Gegužės 22d.
4

Stadione gyventojai aptiko automobilių turgų? (KOMENTARAI)

titleFB nuotrauka

Renovuoti pradėtame ir nebaigtame Alytaus kolegijos stadione kuriasi automobilių turgus? Tokiu klausimu kreipėsi Pirmojo Alytaus gyventojai, pamatę, išgirdę prie suparkuotų automobilių kasdien ateinančius, atvažiuojančius ir dėl sumų besiderančius pardavėjus bei pirkėjus.

Šiuo klausimu, ar stadione, kuriasi automobilių turgus, kreipėmės į Alytaus kolegiją, panaudos teise besinaudojančia iš vietos gyventojų pokariu nacionalizuota, tuomet buvusiai šaudyklai ir stadionui panaudota teritorija.

Kaip mūsų portalą informavo Alytaus kolegijos direktorės pavaduotojas strateginėms partnerystėms Sigitas Naruševičius, „naudotų automobilių prekybos Alytaus kolegija nevykdo“, „ūkinės veiklos stadione neplanuoja vykdyti“, o „jokie asmenys nebaigtu statiniu (Alytausgidas.lt pastaba: stadionu) nesinaudoja“. Tiesa, anot kolegijos, „į stadioną bendrabutyje gyvenantys asmenys ateina pasimankštinti, aplinkiniai vedžioja augintinius“, o „stadionas skirtas fiziniam aktyvumui ugdyti ir jaunimo užimtumui skatinti“.

Tai kokia veikla šiuo metu vykdoma buvusiame (būsimame) stadione?

Pasak Alytaus kolegijos pavaduotojo, „kaip kasmet gegužės mėnesį, taip ir šiemet, buvo ruošiamasi Lietuvos jaunojo automobilininko konkursui. Stadione (...) turėjo vykti važiavimo varžybos bei turėjo būti atliekamos kitos praktinės užduotys“.

S. Naruševičiaus teigimu, nuotraukoje matome ne parduodamus automobilius, o „minėtam konkursui studentų, dėstytojų ir socialinių partnerių praktinių užduočių atlikimui naudotus automobilius“.

„Kadangi gegužės 20 d. LR Vyriausybė planą dėl renginių atnaujinimo nukėlė kitai savaitei, o mokslo metai baigiasi, buvo priimtas sprendimas šiemet neorganizuoti minėto renginio, o nuotraukoje matomus automobilius pasiėmė jų savininkai“, - pakomentavo Alytaus kolegija, automobilius iš nebaigto renovuoti stadiono patraukusi iškart po to, kai į ją buvo kreiptasi dėl komentaro.
 
Paklaustas apie tai, ar planuojama toliau rekonstruoti stadioną ir jį naudoti pagal paskirtį, Alytaus kolegijos direktorės pavaduotojas patvirtino, kad yra parengtas investicinis projektas, jis pateiktas projektų agentūrai ir buvo projektas pripažintas tinkamu, tačiau dėl riboto lėšų kiekio atidėtas į rezervą, todėl finansavimo konkurse teks dalyvauti iš naujo.

S. Naruševičiaus žiniomis, kolegijos stadiono užbaigimui reikia apie 100 tūkst. Eur.


Komentarai

4
Komentuoti
Onute2020-05-24
Nera kam ten sportuot tik stovi baisinio aukscio tvora aptvertas. Zoles per zvyra suaugo iki juosmens. Saku ,lapu ir zoliu siukslynas padarytas sone tu masinu.
CCCP2020-05-23
Jau kaskam pavydas pajeme ir skundzia .neturi pinigu isigyt auto tai jau paskus tada juk leituvei.po ta stadijona nebera kam begiot nes visi turi telefus ismanius bega uz juos treneris pats:)))))))))????????????????????????????
Nerijus2020-05-23
Valaitis prisistatęs,Ukrainiečių rinkai,be to jis kolegijos dėstytojas,ką vadovybė nežinojo????
Juingas2020-05-22
tik nereikia sekt pasakų. Visų pirma jei nėra lėšų, kad iki galo būtų padarytas stadionas, tai išvis nedarykit. Nes dabar užrakytas stovi, o anksčiau nors vartai kažkokie buvo ir buvo sportuojančių.
traffix.lt