1 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
SportasRankinis
2020 Gegužės 25d.
0

Baltijos lygoje laukiama Alytaus RK „Varsa“ kvietimu pasinaudos radusi rėmėjų

title

„Prieš keturias gegužes (2016 m.), šią dieną (gegužės 25 d.), Alytaus rankinio klubo „Varsa“ reprezentacinė komanda tapo Lietuvos aukščiausios rankinio lygos (LRL) čempione“, - prisimena Dzūkijos sostinės rankininkai, kurių komanda tuomet vadinosi „Almeida-Stronglasas“.

Alytiškiai auksą pratinosi iki jo po du kartus iškovoję sidabrą (2015 ir 2013 m.) ir bronzą (2014 ir 2011 m.), o tais pačiais metais, kaip ir lygos nugalėtojų laurus, vedami ilgamečio klubo vadovo ir komandos trenerio Jono Jonuškos varsiečiai laimėjo ir Lietuvos rankinio supertaurę.

Po to RK „Varsa“ pagrindinė komanda „Varsa-Stroglasas“ pelnė dar vieną sidabrą (2017 m.) ir bronzą (2019 m.), o 2020 m., šalies rankinio lygos sezono nutraukimo metu, finišavo trečioje vietoje.

Karantinu pasibaigęs pastarasis sezonas su trečia vieta, tačiau be oficialių  medalių nedžiugina, tačiau teikia vilčių, kad alytiškiai nenuleis kartelės, o galbūt ją dar kilstelės. Šių vilčių teikia kvietimas „Varsai-Stroglasui“ prisijungti prie Baltijos rankinio lygos, kurioje pagal naująjį formatą rungtyniautų po keturias stipriausias Baltijos šalių komandas.

„Debiutuoti Baltijos lygoje – mūsų sena svajonė, žaisti joje artimiausią sezoną labai norėtume“, - sako Alytaus rankinio klubo „Varsa“ vadovas, pagrindinis komandos treneris Egidijus Petkevičius, pagrindine abejonių priežastimi įvardijantis trūkstamas lėšas. „Nors trūksta nedaug, tačiau trūksta“, - patikslino E. Petkevičius, besitikintis esamų ar būsimų rėmėjų paramos.

Kaip besibaigs galvosūkis dėl debiuto Baltijos lygoje, kaip ir kasmet svarbiausias uždavinys bus pasirengti naujam LRL sezonui, jeigu pavyks – vasaros pabaigoje surengiant tradicinį Baltijos šalių komandų turnyrą „Alytus cup“, skirtą J. Jonuškai atminti.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt