4 c Alytus
Šeštadienis, Gruodžio 5d.
Dzūkija
2020 Gegužės 21d.
8

Siūlo įamžinti vietą, kur į Baltijos kelią stojo žmonės iš Alytaus krašto

title

Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas kartu su kolega – Alytaus miesto meru raštu kreipėsi į Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centrą, siūlydami atminimo ženklu įamžinti vietą, kurioje 1989 m. rugpjūčio 23 d. Baltijos kelyje stovėjo Alytaus krašto žmonės.

Atminimo ženklo projektą abiejų savivaldybių prašymu parengė UAB „Sonetas ir Ko“. Paminkle viršuje bus iškaltas Sąjūdžio ženklas, kiek žemiau – Alytaus savivaldybių herbai, o po jais – užrašas didžiosiomis raidėmis - „Baltijos kelias“. Žemiau bus mažesniu šriftu, bet taip pat didžiosiomis raidėmis iškaltas įrašas: „Šioje vietoje 1989 m. rugpjūčio 23 d. Baltijos kelyje stovėjo Alytaus krašto žmonės“.

Atminimo ženklo iniciatorius – žinomas alytiškis Vytuolis Valūnas siūlo šiam paminklui suteikti valstybinio tipinio atminimo ženklo statusą. Jo gamybos ir pastatymo darbus finansuos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos centras. Alytaus rajono ir miesto savivaldybės rūpinsis žemės sklypo paminklo statybai įteisinimu, pamato įrengimu, aplinkos tvarkymu, autorinės priežiūros reikalais.

Alytaus rajono savivaldybės informacija


Komentarai

8
Komentuoti
nnn2020-05-22
kazkokia nesamone sugalvojo nebent paplaus pinigu
Sandra Heinz2020-05-22

Kaip jūs jaučiatės, kai tas, kurį planavote praleisti likusį gyvenimą, staiga pareikšdamas, kad nebeįdomi santuoka iš niekur, tokia situacija, kokia buvau, kai susidūriau su burtų taksistu, vadinamu dr. Ajayi, buvau aš suirzusi širdis maldavo mano vyrą keliems mėnesiams grįžti namo, visi mano pagrindai nebuvo atkartojami tol, kol nepamačiau vienos ponios liudijimo, kuris papasakojo, kaip burtų žinovė dr. Ajayi padėjo jai gerai apmokamą darbą ir sakė, kad jis yra pajėgus kitam. burtų rūšis, ji praranda savo „Viber“ numerį: +2347084887094 Aš paėmiau numerį ir prašau pranešti rašytojui. Rašytojas Ajajas išaiškino mano situaciją ir tai, kaip mano vyras netikėtai paliko namus, jis papasakojo, kodėl mano vyras paliko namus atlikęs burtą, jis paėmė jį tik septynis dienų grąžinti mano gyvenimui laimę, nes aš laimingai gyvenu su savo vyru ir laukiamės savo antrojo vaiko. Jei jums reikia rašybos rašytojo pagalbos iškilus bet kokiai gyvenimo problemai, apie kurią galite galvoti, susisiekite su rašybos ratuku jo „Viber“ ar „WhatsApp“ numeriu: +2347084887094 arba el. Paštu: [email protected]
donaldas ilgas2020-05-21
nustebinote, darbo laikas jau baigėsi, o jus vis dar komentarus rašinėjat. nuobodu darbe, bet ir namie ner ką veikt? o galėtut rupintis žemės sklypo paminklo statybai įteisinimu, pamato įrengimu, aplinkos tvarkymu, autorinės priežiūros reikalais. tai juk labai svarbu ir visiems reikalinga. žmonės apie vietos įamžinimą tik ir svajoja, naktim nemiega -mato atminties ženklą.
Donalda trumpai2020-05-21
Ilgas drauge, skalbk savo mintis ekologiškomis priemonėmis, gal tada kvapas pagerės. Dabar skleidi kažkokį marazmą, ir pats turbūt nesupranti, apie ką čia viskas ir ką tuo nori pasakyti
donaldas ilgas2020-05-21
o dar kad gerai išsiskalbtų, tai tuos kurie suneša pinigus į biudžetą, reikia išvadint tamsuoliais, nieko nesuprantančiais apie naudą kurią atneš šis nuostabus sumanymas( ypač konkretiems veikėjams). juk tai buvo vieta ,kur įvyko virsmas iš buvusio komunistinio valdininko į dabar jau naują, buržujiškąjį.
gal kas2020-05-21
turi nuotrauku daug islikusiu noreciau rast ir save su seima
donalda2020-05-21
Ilgas drauge, kaip Tau atrodo - ar valdžia- tai ne žmonės? Gyventojai, kaip Tamsta sakai, jau seniai apie tai kalba, todėl valdžia daro konkrečius veiksmus. Paskaityk apie tai komentaruose Facebook'e, praverk langus, paskaityk ką nors iš istorijos, tai gal tas Tamstos smardas išsisklaidys
donaldas ilgas2020-05-21
kai tokius dalykus siūlo valdžia,o ne gyventojai, tai jaučiasi skalbyklos kvapas
traffix.lt