-6 c Alytus
Trečiadienis, Gruodžio 2d.
VideoreportažaiLaisvalaikis ir kultūra
2020 Gegužės 19d.
0

Ant teatro stogo išdalinti „Teatrakmeniai“ (FOTO. VIDEO)

titleNuotraukų galerijaTeatro apdovanojimai ir sezono uždarymas vyko ant stogoDovilės Balčiūnaitės nuotr.

Neplanuotos gyvenimo sąlygos šiemet pakoregavo daugelį gyvenimo įpročių – metų apdovanojimus „Teatrakmenių“  įteikimą – taip pat. Gražūs ir tradiciniai dalykai išlieka. Ir kai negalima sukurti šventės teatro žiūrovui, galima ją sukurti  teatro žmonėms. Ir ne bet kur, o ant teatro stogo. Žinoma, laikantis visų privalomų reikalavimų.

„... 30-asis sezonas mūsų teatrui, kaip ir visam pasauliui, buvo kitoks nei įprasta. Prasidėjęs daug žadančiu šūkiu „Vedu tave su meile. Teatras“, jis kvietė įsimylėti teatrą iš naujo, įsitraukti ir eiti teatro keliu drauge su mumis. Sezono atidarymo metu žavingos nuotakos ieškojo jaunikio –  žiūrovo. O ten, kur baigiasi vestuvės, prasideda šeima“, - kalbėjo teatro vadovė Inesa Pilvelytė.

 Šio sezono šūkį „Vedu tave su meile. Teatras“ dar kartą patvirtino simboliška vestuvių ceremonija, kurioje dėmesio sulaukė nuotakų būrys, specialiai apdovanojimų ir sezono pabaigos šventei susibūrusi teatro muzikantų grupė, o atvirumo akimirkoms pasitarnavo kiekvienų vestuvių simbolis –  šakotis. Lauždami jo „spyglius“ teatro darbuotojai atviravo apie svarbiausius jiems metų įvykius, emocijas, atradimus, „įsimylėjimus“ ir kartais duriančius „spyglius“. Pirmą kartą teatro istorijoje, raudonas kilimas buvo nutiestas ant teatro stogo.

„Mūsų,  kaip ir kiekvienoje šeimoje, būna visko: meilės, rutinos, aistringų konfliktų, liūdesio, džiaugsmingų susitaikymų ir...akmenų. Kilmingos šeimos karta iš kartos perduoda šeimos relikvijas –  brangakmenius. Mūsų teatro šeima turi teatrakmenius, kiekvienais metais jais apdovanodama du pačius labiausiai pasižymėjusius teatro darbuotojus. Šiemet ši apdovanojimų ir sezono uždarymo šventė vyko kiek kitaip...“, – sakę I. Pilvelytė.

Šiemet, kaip ir kasmet, buvo įteikti du apdovanojimai. Jie skiriami už meninius kūrybinius pasiekimus ar kitą svarų indėlį į teatro gyvenimą įnešantį darbą. Laimėtojus išrinko speciali komisija, vadovaudamasi apdovanojimų nuostatais.

Šių metų „Teatrakmeniai“, kuriuos sukūrė kalvis Andrius Liaukus ir jo pagalbininkas Tomas Stravinskas, buvo įteikti Vidai Grišmanauskienei (už sklandų teatro rinkodaros skyriaus darbo organizavimą, teatro veiklos viešinimą, jaunųjų kolegų mentorystę ir kūrybingą įsitraukimą į visas teatro veiklas) bei Aliui Mikelioniui (už aukštos meninės kokybės vizualizacijas spektakliams ir teatro renginiams, už profesionaliai  kuriamą vizualią teatro sklaidą).

Nugalėtojams „Teatrakmenius“ įteikė 2019 m. laimėtojai – Alytaus miesto teatro vyriausioji buhalterė Dalė Levulienė ir aktorius Vaidas Praspaliauskas. Šių metų apdovanojimai, po įteikimo ceremonijos, papildys teatro didžiojoje galerijoje įkurtą „Teatrakmenių” sieną.

Fotogalerija

  • AMT Teatrakmeniai sezono uždarymas.© Miško Motė
  • AMT Teatrakmeniai sezono uždarymas.© Miško Motė
  • AMT Teatrakmeniai sezono uždarymas.© Miško Motė
  • AMT Teatrakmeniai sezono uždarymas. Laimėtoja Vida Grišmanauskienė© Miško Motė
  • AMT Teatrakmeniai sezono uždarymas.© Miško Motė
  • AMT Teatrakmeniai sezono uždarymas. Laimėtojas Alius Mikelionis © Miško Motė
  • AMT Teatrakmeniai sezono uždarymas.© Miško Motė
  • AMT Teatrakmeniai sezono uždarymas.© Miško Motė

Naujausios žinios

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt