3 c Alytus
Antradienis, Lapkričio 24d.
Alytaus rajonas
2020 Gegužės 18d.
1

Senjorus lanko policijos atstovai ir seniūnai

title

Alytaus rajone vykdoma prevencinė akcija, kurios metu policijos pareigūnai kartu su seniūnais lanko vienišus ir atokiau gyvenančius senjorus ir informuoja juos apie karantino metu suaktyvėjusius sukčius.

Alytaus seniūnijos seniūnas Kęstutis Tumynas ir Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnė Odeta Petraitiene senoliams papasakojo, kaip atpažinti, kad į namus pasibeldė sukčius.

„Mūsų gyventojai noriai sutiko mus priimti į namus ir išgirsti aktualią informaciją. Kai kurie net papasakojo istorijų, kaip jiems skambino sukčiai, ar į namus buvo užsukę apgavikai, tad ši informacija jiems labai svarbi“, – kalbėjo Alytaus seniūnijos seniūnas K. Tumynas.

Akcija organizuojama Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato iniciatyva. Artimiausiu metu planuojama lankytis kitose seniūnijose.

Alytaus rajono savivaldybės informacija


Komentarai

1
Komentuoti
T. T2020-05-20
Negalima atrasti kitokiu būdu apie tai informuot senolių jei jie yra pažeidžiami nelemto viruso... Tie policininkai vakar po landines slankiojo, antrankius nusikaltęlliams dėjo šendien po senolių gričias tamposi o jei uškrato nešitijai
traffix.lt