24 c Alytus
Penktadienis, Rugpjūčio 14d.
VideoreportažaiAlytusTransportas
2020 Gegužės 13d.
1

Alytus: pradedamos įrenginėti naujos žiedinės sankryžos (VIDEO)

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Alytuje prasideda Pulko – Rūtų – Gardino bei Ulonų – Pulko – Santaikos gatvių žiedinių sankryžų įrengimo darbai. Latvijoje registruota įmonė darbus pradės nuo sankryžos ties ritualines paslaugas teikiančia bendrove „Skausmo užuovėja“.

Šiai sankryžai įrengti lėšos skiriamos ir iš Europos Sąjungos biudžeto, todėl projektas privalo būti baigtas iki šių metų spalio 30 dienos.
Saugas eismo komisija jau davė leidimą kelio ženklams įrengti. Jie pastatyti, bet  uždengti juoda plėvele.

Darbai turėtų prasidėti kitą savaitę. Jų metu sankryža  uždaroma nebus, bet važiuoti nebus galima, kai bus klojamas asfaltas.   
Bene daugiausia nerimo dėl numatytų darbų turi Rūtų gatvėje įsikūrusi ritualines paslaugas teikianti „Skausmo užuovėja“.

Artimuosius išlydėti atvyksta dešimtys automobilių. Alytaus miesto savivaldybės atstovė, administracijos direktoriaus pavaduotoja Neringa Rinkevičiūtė teigia, kad problemų dėl to nekils, esą su verslu viskas aptarta.

Laidotuvių kolonos išvažiavimo laikas iš anksto bus derinamas su darbininkais. Įstaiga dėl to nepatogumų nepatirs, dirbs įprastu režimu. Įmonės vadovas tikisi, kad įrengus žiedinę sankryžą patogiau bus visiems eismo dalyviams.  

Pulko – Rūtų- Gardino gatvių sankryža laikoma avaringa. Ypač sunku sukti į kairę, išvažiuojant iš Gardino ir Rūtų gatvių. Čia į eismo įvykį buvo patekęs ir policijos ekipažas. Prieš dvejus metus į ritualinių paslaugų įmonės aikštelę, išvertęs tvorą įlėkė maršrutinis autobusas. Tąkart į ligoninę buvo išvežti keli keleiviai.

„Piko metu rytais ir po darbo srautai dideli. Sankryžos pravažiavimas būdavo sudėtingas būtent iš Gardino ir Rūtų gatvių, kai reikėdavo sukti į kairę ar važiuojant tiesiai. Atlikti srautų tyrimai parodė, kad žiedinė sankryža turi išspręsti šią problemą. Pernai šioje sankryžoje įvyko vienas įskaitinis eismo įvykis, kurio metu nukentėjo žmogus, tačiau techninių įvykių būta daug“, - sakė Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Kristina Janulevičienė.

Įrengti dvi žiedines sankryžas atsieis 1 mln. 388 tūkst. eurų. Keturių etapų metu bus ne tik įrengtos dvi žiedinės sankryžos, tačiau ir sutvarkyta itin apkrauta Ulonų ir Santaikos g. bei šaligatviai. Pradžioje darbai vyks nuo Ulonų g. Varėnos g. kryptimi, kitu etapu jie bus tęsiami nuo Pulko g. Santaikos gatve miesto išvažiavimo link.


Naujausios žinios

Komentarai

1
Komentuoti
Na 2020-05-14
Ar ne geriau buvo pradėti nuo Likiškėlių - Santaikos gatvės?
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žolinė Pivašiūnuose