4 c Alytus
Penktadienis, Lapkričio 27d.
SportasFutbolas
2020 Gegužės 13d.
8

Alytiškius vartininkus ir kitus pajėgius žaidėjus subūrusi DFK „Dainava“ sezoną pradės birželį

title

LR vyriausybė pritarė, kad nuo gegužės 30 d. būtų atnaujintos profesionalios sporto varžybas, tačiau turės vykti be žiūrovų.

Lietuvos futbolo I lygos klubus vienijančios Lietuvos futbolo klubų sąjungos narių siūlymu, pirmenybes norima pradėti birželio 5-6 dienomis.
I lygoje turėtų rungtyniauti 14 komandų – 10 pagrindinių ir 4 – A lygos klubų dublerių.

Kadangi dėl karantino neliko laiko pilno formato pirmenybėms I lygos ekipos žais pusantro rato, pirmame rate – visos tarpusavyje, o  po to – dėl 1-8 ir 9-14 vietų.

Alytausgidas.lt žiniomis, neatmetamas variantas, kad šiemet lygoje liktų kovoti 10 pagrindinių komandų, t.y. be dublerinių ekipų dalyvavimo.

I lygoje Alytaus miestui ir visam Dzūkijos kraštui atstovaus pastarųjų sezonų stipriausių komandų ketvertuko dalyvė DFK „Dainava“, kurią iki koronaviruso pandemijos treniravo specialistas iš Lenkijos Lukasz Hass, o po krantino sąlygų sušvelninimo naujam sezonui rengia kol kas didžiausių pasiekimų treniruojant jaunuosius alytiškius pasiekę treneriai Povilas Baliukonis ir Nerijus Bartkevičius.

Dainaviškiai šiemet, kaip niekada anksčiau, prieš sezoną surinko ypatingai stiprią, tik iš vietos vartininkų sudarytą grandį, joje – daugiausia Anglijos ir Italijos komandose anksčiau žaidęs Arijus Bražinskas, Lietuvos ir Kipro klubuose rungtyniavęs Martynas Matijoška bei Alytaus futbolo akademijos „Dainava“ auklėtinis Airidas Mickevičius.

Prie DFK „Dainavos“ prisijungė ir Lukas Kochanauskas, Titas Vitukynas bei daugiau alytiškių, pajėgių futbolininkų, o taip pat kol kas vienintelis kontraktuotas legionierius – 28-erių metų amžiaus ukrainietis puolėjas Ruslan Kisil, pastaraisiais sezonais rungtyniavęs Kaliningrado (Rusija) „Baltika“ klube, per savo karjerą, kaip buvęs labai perspektyvus futbolininkas, priklausęs ir Donecko (Ukraina) „Šachtar“ dubleriams. Kaip jam ir kitiems dainaviškiams seksis susižaisti,dar iki I lygos sezono pradžios turėtume pamatyti draugiškose rungtynėse, kurios planuojamos su „Panevėžio“ komanda iš A lygos.


Komentarai

8
Komentuoti
Jaunius2020-05-19
Be žiūrovų neįsivaizduoju varžybų Alytuje. ,,Dzūkų tankai" bent jau pro tvoros tarpus paskanduot susirinks.
Galvoju2020-05-17
Nabijonui kantara šast babkiu ir Dainava blizga, baikit tas nesąmones.
Gintas2020-05-17
Matrioska liux, kad sutikai, čia Dainavai 90 %. jėgos.
Pats2020-05-14
Pats juokiesi sakydamas, kad profai :)
Src2020-05-14
Profaiii:)o kur lenkas?;D
Vėl2020-05-14
Iš komentarų jaučiasi, kad SRC publika puliuoja.
ir2020-05-13
Oho sudetis trys vartininkai irKochanauskas ,Vitukynas ir ukrainietis. Ketvertuku dalyve ( finaliniai ketvertai turbut vyko).
Alytus2020-05-13
Kam idomi sita meslo lyga,?;Dka jus cia rasot:D
traffix.lt