24 c Alytus
Penktadienis, Rugpjūčio 14d.
Alytus
2020 Gegužės 12d.
7

Poliklinikoje atnaujinamas paslaugų teikimas

titleNuotraukų galerija

Pacientai informuojami, jog Alytaus poliklinikoje atnaujinamas paslaugų teikimas, bus užtikrinamas pacientų ir personalo saugumas, pacientams paruoštos apsilankymo rekomendacijos.

 „Prioritetas ir toliau bus teikiamas nuotolinėms paslaugoms – vaistų ir medicinos pagalbos priemonių išrašymui, elektroninių nedarbingumo pažymėjimų išdavimui ir tęsimui, šeimos gydytojo, gydytojo specialisto, slaugytojo konsultacijoms, gydytojų tarpusavio konsultacijoms, būtinųjų tyrimų paskyrimui. Tiesioginis kontaktas su pacientu bus tik tuomet, kai paslaugos neįmanoma suteikti nuotoliniu būdu“, – komentuoja įstaigos direktorius Marius Jasaitis.

Akcentuojama, jog planinės odontologijos paslaugos kolkas dar nebus teikiamos, planuojama jas atnaujinti nuo gegužės 18 dienos.

KAIP ELGTIS ĮSTAIGOJE?

Svarbu atkreipti dėmesį, kad į polikliniką atvykti likus ne daugiau nei 10 min. iki paskirto vizito laiko (esant būtinybei – ne daugiau kaip vienas lydintis asmuo), būtinai su apsauginėmis priemonėmis, t.y. apsaugine veido kauke ir pageidautina su pirštinėmis. Atvykstant privalote turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Laukdami patekimo į polikliniką ir poliklinikos viduje vienas nuo kito laikykitės saugaus 2 metrų atstumo.

Prie poliklinikos įėjimo Jums bus pamatuojama temperatūra. Karščiuojantys daugiau kaip 37°C pacientai į poliklinikos patalpas neįleidžiami. Pacientams nurodoma kreiptis nuotoliniu būdu į šeimos gydytoją dėl tolimesnių rekomendacijų.

Įėjus į polikliniką, būtina dezinfekuoti rankas.

Poliklinikos viduje liftu vienu metu gali naudotis tik vienas pacientas (esant poreikiui – ne daugiau kaip vienas lydintis asmuo).

REGISTRACIJA:

Skambinkite tel. 8 315 36603 ir registruokitės nuotolinei šeimos gydytojo / slaugytojo arba gydytojo specialisto konsultacijai. Jeigu nuotolinės konsultacijos metu šeimos gydytojas specialistas nusprendžia, kad Jums reikalinga tiesioginio kontakto su gydytoju specialistu konsultacija, tada pats gydytojas specialistas Jus užregistruos konsultacijai.

Fotogalerija


Komentarai

7
Komentuoti
Nu,nu2020-05-13
Tiesiog juokingos rekomendacijos. Ot, geri laikai atėjo, kad gydytojai ekstrasensais tapo. Viską pasakys per telefona. Turi temperatūros keliauk namo, o sveiki į polikliniką pas gydytoją. Baisu, nes nepateksi greitu laiku pas gydytoją, kad ir labai reikės.
nu2020-05-13
sergi napapulsi o sveikam nera ko eit
Tomas2020-05-13
Daktarai - ekstrasensai. Ligas nustatys per telefona pokalbio metu
As2020-05-13
Tai....kaip su ta temperatura....
nu jo2020-05-13
su temperatūra nebus priimami. Lankykimės TIK SVEIKI..
N2020-05-13
Sitokios rekomendacijos patekti pas daktarus o veryga siuncia vaikus i mokyklas .tiesiog baisu.
nu taip2020-05-12
Psichoze tesiasi....
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žolinė Pivašiūnuose