2 c Alytus
Penktadienis, Lapkričio 27d.
112
2020 Gegužės 8d.
3

Kelyje Punios šilo link – per plauką nuo tragedijos: BMW rėžėsi į dviratininkus (FOTO)

titleNuotraukų galerija

Kelyje Alytus-Punios šilas ketvirtadienio vakarą į avariją pateko dviračių sporto klubo „Alytus“ („Nikeliuotas špykis“) nariai.

Policija pranešė, kad gegužės 7 d., apie 19 val., Alytaus rajone, kelyje Alytus-Punios šilas, automobilis BMW, vairuojamas blaivaus vyro (g. 1999 m.), susidūrė su 2 ta pačia kryptimi keliu važiavusiais dviratininkais, gimusiais 1971 ir 1964 metais.

Pranešime skelbiama, kad eismo įvykio metu buvo apgadinti dviračiai ir automobilis, tačiau dviratininkai nukentėjo. Alytausgidas.lt susisiekus su dviračių klubo „Alytus“ vadovu Antanu Vitukynu, paaiškėjo jis – ligoninėje, į kurią buvo paguldytas dėl išnirusio peties.

Pasak nukentėjusiojo dviračių sporto entuziasto, 6 klubo nariams važiuojant apie 30 km/h greičiu, jie išgirdo automobilio stabdžių cypimą, todėl  nuo važiuojamosios kelio dalies mėgino skubiai trauktis ant žvyruoto kelkraščio, tačiau nespėjo – į juos daužėsi iš paskos atskubėjęs BMW.

„Laimei, kad laikydamiesi karantino reikalavimų važiavome ne grupe, o pasiskirstę į 3 grupeles, kuri viena paskui kitą sekė per 10 metrų atstumą“, - mūsų portalui sakė A. Vitukynas, spėjęs , kad įvykis galėjo baigtis kitokiomis, daug blogesnėmis pasekmėmis, jei dviratininkai būtų važiavę drauge, o automobilis būtų įsirėžęs į jų grupę.

Per daugiametę A. Vitukyno ir klubo „Alytus“ veiklą, tai – pirmasis nelaimingas atvejis, kai  dviratininkus „paskraidina“ automobilis. Pono Antano teigimu, vairuotojai pastaruoju metu tampa kultūringesni, pakantesni važiuotiesiems dviem ratais, tai džiugina, gaila, kad pasitaiko ir tokie atvejai, kaip šįkart, kai kelyje Punios šilo link, prieš Praniūnus.

Liudininkų teigimu, staigiai pristabdęs vyšninės spalvos BMW automobilis mėgino lenkti „Alytaus“ klubo dviratininkus ir juos įvažiavo tada, kai priešingoje kelio pusėje priešpriešiais priartėjo „Audi“ automobilis.

Fotogalerija

  • Dviratininkų klubo iliustracija
  • Dviratininkų klubo nuotr.
  • Dviratininkų klubo nuotr.

Komentarai

3
Komentuoti
k2020-05-09
vel tie bmw
DaltonikasTo Ne2020-05-08
Jo, baltas...
Ne2020-05-08
Tai kad BMW baltas buvo, o ne vyšninis
traffix.lt