4 c Alytus
Šeštadienis, Gruodžio 5d.
VideoreportažaiAlytusKoronavirusas
2020 Gegužės 7d.

Į kovą su COVID-19 viena pirmųjų stojusių medikių randa laiko ir politikai

title

Alytaus miesto taryboje dirba įvairių profesijų atstovai tai – ir pedagogai, ir verslininkai, turime ir sportininkų, netgi olimpinių medalininkų.

Kaip ir ankstesnėse miesto tarybose, dabartinėje darbuojasi ir medikai. Viena jų – šeimos gydytoja ir Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninės priėmimo-skubios pagalbos skyriaus vedėja Vilma Krušnienė. Jai su kolegomis, dirbančiais ligoninėje ir savanoriais į kovą su koronaviruso pandemija Alytuje reikėjo stoti pirmiems, laikiname punkte ligonius teko priimti dar iki Dzūkijos COVID-19 punkto įkūrimo, be termovizoriaus, tik su termometru, tačiau su iššūkiais buvo susitvarkyta.

Nežiūrint viruso, karantino atneštų papildomų iššūkių medicinos srityje, politikos naujokė jau spėjo pasinerti į miesto valdymą, dirba Sveikatos apsaugos ir socialinių reikalų komitete.

Ponios Vilmos nuomone, mieste Sveikatos srityje pasistūmėta į priekį – buvo sutvarkyti keli ligoninės skyriai, praėjusios kadencijos savivaldybės taryba pritarė milijoną kainavusio kompiuterinio tomografo pirkimui, jis buvo nupirktas ir taip baigėsi problemos, kai gyventojai panašių tyrimų turėjo vykti į kitų miestų gydymo įstaigas. Politikė pastebi, kad didžiausiai Alytaus apskrities gydymo įstaigai būtinai reikia suremontuoti Chirurgijos skyrių.

Frakcija „Vieningas Alytus“ dirba ne valdančiojoje daugumoje, bet nepasiskelbė ir opozicija, todėl visi sprendimai yra aktualūs.

V. Krušnienė mano, kad persistengta su švietimo reforma, būrelių įkainių branginimu. Deja, šie klausimai buvo išspręsti taip, kaip patogiau miestą valdantiesiems. Šiems sprendimams politikė nepritarė.

Ar tarp ligoninės, politikos lieka liko pomėgiams, laisvalaikiui? Apie tai gydanti miesto politikė sako: „Gerai, kai hobis sutampa su darbu, ligoninė jai yra tapusi antraisiais namais“.

Laisvalaikį ponia Vilma  leidžia įvairiai: jai patinka skaityti knygas, žiūrėti istorinius filmus, vykti į keliones, gamtą, kur laiko praleidžia nemažai, mat sodyboje turi gėlyną.

Kas yra kas Alytaus miesto savivaldybės taryboje? Vilma Krušnienė:

Alytaus miesto savivaldybės tarybos narė, dirbanti Sveikatos apsaugos ir socialinių reikalų komitete. Viena iš Alytaus medikų, išrinktų į miesto tarybą. Į ją ponia Vilma pateko visuomeninio rinkimų komiteto „Žinau ir galiu – Česlovas Daugėla“ sąraše.

V. Krušnienė gydytojos specialybę 1992 m. įgijo Vilniaus universitete, nuo 2003 m. yra šeimos gydytoja, nuo 2010 m. ji vadovauja Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninės priėmimo ir skubiosios pagalbos skyriui, o pastaruoju metu su kolektyvu dirba ir vadinamosiose priešakinėse kovos su koronavirusu gretose – prie ligoninės, šalia priėmimo ir skubiosios pagalbos skyriaus veikiančioje COVID-19 prevencijos palapinėje.

Tarybos nario ataskaita skelbiama ir apmokėta vadovaujantis Alytaus miesto savivaldybės tarybos veiklos reglamentu

Kitame videosiužete „Politika, Alytus ir aš“ pristatysime neeilinę asmenybę, buvusį Alytaus miesto merą, „Vieningojo Alytaus“ lyderį Česlovą Daugėla. Ką apie šį politiką mano alytiškiai, žiūrėkite gegužės 15 dieną naujienų portale Alytausgidas.lt ir mūsų videokanale Youtube.com/alytausgidastv, kurį, jeigu to dar nepadarėte iki šiol, užsiprenumeruokite dabar!

 

 


Naujausios žinios

traffix.lt