0 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
AktualijosŠvietimas
2020 Gegužės 6d.
0

Vaikų grįžimas į darželius planuojamas gegužę, į mokyklas – birželį

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Rengiamasi visuotiniam vaikų priėmimui į darželius ir galimam vėlesniam mokinių grįžimui į bendrojo ugdymo mokyklas, informuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

Planuojama, kad į darželius vaikai galės visuotinai grįžti jau nuo gegužės 18 d., tai galės įvykti, jeigu šiandien Vyriausybės paskelbs naują karantino priemonių švelninimo etapą. Tolesniuose etapuose bus laukiama ir leidimo grįžti į mokyklas. Jau numatyta pristatyti rekomendacijas mokykloms dėl ugdymo proceso organizavimo birželio mėnesį ir neformalaus vaikų švietimo vykdymo.

Gegužės mėnėsio pirmosios savaitės duomenimis, apie 200 šalies darželių lankė 775 vaikai (iš 131 tūkst., dalyvaujančių ikimokykliniame ir priešmokykliniame ugdyme).

Pagal dabar galiojančias karantino sąlygas, į darželius vaikus galima vesti tik išimtinais atvejais, kai tėveliai arba prižiūrintys artimieji turi dirbti ir neturi galimybės samdyti auklės ar kito suaugusiojo prižiūrėti vaikus.

Švelninant karantino sąlygas, darbas šalies darželiuose vyks atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją ir Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt