-1 c Alytus
Ketvirtadienis, Gruodžio 3d.
Laisvalaikis ir kultūra
2020 Gegužės 5d.
0

Siūlykime kandidatus Alytaus kultūros premijai

title

Iki birželio 1 d. priimami siūlymai skirti Alytaus miesto savivaldybės kultūros premijas. 

Skiriamos trys 2 tūkst. 500 eurų kultūros premijos: 2 premijos už aktyvią kūrybinę ir ugdymo veiklą, reikšmingus kūrybinius laimėjimus, puoselėjant Alytaus miesto kultūrą ir garsinant miestą šalyje ir užsienyje, ir 1 premija už ypač svarbią ilgametę kultūrinę ir aktyvią kūrybinę veiklą. 

Pretenduoti į kultūros premijas gali fiziniai asmenys, fizinių asmenų grupės (kaip vienas kandidatas), juridiniai asmenys – lietuvių ir kitų tautų šių kultūros sričių atstovai: architektūros, bibliotekų ir muziejų veiklos, literatūros, kultūros paveldo, etnokultūros, tautodailės, teatro, cirko, dailės, fotografijos, kino, muzikos, šokio, tarpdisciplininio meno.

Tam pačiam asmeniui premija gali būti skiriama ne anksčiau kaip po 3 metų. Kandidatą gali siūlyti tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys. 

Kandidatą siūlantis asmuo pateikia užpildytą anketą (forma pridedama). Gali būti pridedamos kūrybinę veiklą liudijančių dokumentų kopijos, vaizdinė medžiaga, kūrybinių darbų sąrašas ar nuorodos. Anketos registruojamos bendra 
tvarka, jas vertina atrankos komisija.

Išsamesnę informaciją teikia Alytaus miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vyr. specialistė Daina Čečkauskienė, el. p. [email protected], tel. +370 698 09 017.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt