7 c Alytus
Sekmadienis, Rugsėjo 20d.
VideoreportažaiDzūkija
2020 Gegužės 4d.
1

Florijono dieną pagerbė vietos ugniagesius

title

Šiandien ugniagesiai švenčia profesinę šventę – Šv. Florijono dieną. Karantino sąlygomis šventė kitokia. Alytuje prie Alytaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos saugiu atstumu lauke išsirikiavo keliolika ugniagesių su kaukėmis. Juos pasveikino Alytaus rajono ir miesto savivaldybių merai, svečiai.

 „Jūs, kaip ir medikai, negalite dirbti nuotoliu būdu. Didelė padėka ir pagarba Jums už darbą. Ir toliau likite ištikimi savo kraštui, žmonėms ir priesaikai. Sėkmės ir prasmės Jūsų darbuose“, – linkėjo Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas.

Sveikinimo žodžius tarė miesto meras Nerijus Cesiulis ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Alytaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas vidaus tarybos pulkininkas leitenantas Rimantas Bokmota.

Meras A. Vrubliauskas padėkomis ir atminimo dovanomis apdovanojo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Alytaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesius: vidaus tarnybos pulkininką leitenantą 2-osios komandos viršininką Arūną Musiną, vidaus tarnybos vyresnįjį puskarininkį 1-osios komandos budinčios pamainos skyrininką Romą Marcinkevičių, vidaus tarnybos puskarininkį 1-osios komandos budinčios pamainos ugniagesį gelbėtoją Romualdą Šimanską, 1-osios komandos specialistę Živilę Kvašinskienę. Padėkos jiems Šv. Florijono – ugniagesių globėjo dienos proga skirtos už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą, visuomenės švietimo veiklą.

Už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą, išskirtinę drąsą, gesinant gaisrą padangų perdirbimo įmonėje Alytuje, meras A. Vrubliauskas padėkas ir dovanas skyrė Alytaus rajono savivaldybės priešgaisrinės apsaugos tarnybos Miroslavo ugniagesių komandos ugniagesiams gelbėtojams Redui Kaminskui, Tomui Rinkevičiui ir Pranui Žukauskui, Alovės – Sauliui Brusokui, Egidijui Grinkevičiui.  

Alytaus rajono savivaldybės informacija


Naujausios žinios

Komentarai

1
Komentuoti
tom2020-05-24
pagerbet, duso su siltu vandeniu neturi rajonai. apie kokia pagarba jus kalbate?
traffix.lt