5 c Alytus
Sekmadienis, Rugsėjo 20d.
Švietimas
2020 Balandžio 29d.
5

Tikėtina, kad birželį bus galima grįžti į mokyklas, sako ministras

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Tikėtina, kad moksleiviai į mokyklas galės grįžti birželį, sako švietimo, mokslo ir sporto ministras.

„Labai tikėtina, kad birželį mes galėsime grįžti į mokyklas“, – trečiadienį per Seimo Švietimo ir mokslo komiteto posėdį teigė Algirdas Monkevičius.

Anot jo, ši prognozė grindžiama mokslininkų skaičiavimais.

Ministro teigimu, birželį dauguma moksleivių greičiausiai jau bus baigę ugdymo programas arba artės į pabaigą, tačiau mokyklos dar galės organizuoti neformalųjį ugdymą.

„Siūlysime mokykloms kartu su steigėjais turėti savo planą birželio mėnesiui“, – tvirtino jis.

A. Monkevičius pranešė, kad šiuo metu rengiamos rekomendacijos mokykloms, kaip organizuoti darbą grįžus po karantino.

„Mes pateikėme rekomendacijas, jas su Sveikatos apsaugos ministerija dar galutinai suderinsime, kaip būtų galima saugiai išlaikyti reikalavimus dėl didesnės rizikos žmonių. Kad jie neturėtų kontaktų. Matyt, jie dar ilgai turės būti saugomi“, – sakė ministras.

Jo duomenimis, tarp pedagogų tokių žmonių yra maždaug penktadalis.

Visos švietimo ir ugdymo įstaigos uždarytos kovo 16 dieną šalyje paskelbus karantiną. Dvi savaites vaikai ir mokytojai atostogavo, o vėliau ugdymo procesą atnaujino nuotoliniu būdu.

 


Komentarai

5
Komentuoti
Kalina Lukas2020-04-30
Puikus žmogus, vadinamas dr. Ajayi, jis yra rašybos žinovas ir jo galia yra labai efektyvi. Aš dalinuosi šiuo liudijimu kaip savo didelės galios gavėjas. Aš turėjau problemų savo santuokos namuose, nes mano vyras paliko mane ir vaikus, nes turėjome nedidelį nesusipratimą, kuris yra normalus bet kurioje sąjungoje, prašau jo grįžti namo, kad būtų su mumis, bet jis atsisako to, kas man atrodo keista, jis praleidau beveik metus ir man pasisekė, kad naršydamas internete sutikau rašytoją dr. Ajayi, aš susisiekiu su juo ir paaiškinau, ką aš perėjau, ir jis man pasakė, ką reikia padaryti, ir atliko keletą burtų man, nes aš Aš rašau šį liudijimą, kad mano vyras virtuvėje ruošia mūsų maistą, dėka dr. Ajayi. Aš savo namus myliu. Jei jūs išgyvenate kokį nors gyvenimo iššūkį ir jums reikia rašybos žinovo pagalbos, dr. Ajayi yra tinkamas dvasingas asmuo šiam darbui. kontaktai „Viber“ ar „Whatsapp“: +2347084887094 arba el. paštas: [email protected]
Anonimas2020-04-29
Skirkit kas yra formalus ir neformalus poto ir reiškit savo nuomone.
Neformalus - tai būreliai, užsiemimai...
birzeli2020-04-29
vaikai turetu atostogauti o ne vaiksciot po mokyklas
Anonimė2020-04-29
Wow negali būti gero vakaro
Verchas..2020-04-29
Bus chaosas o ne mokymasis po šitiek laiko.....
traffix.lt