10 c Alytus
Ketvirtadienis, Gegužės 28d.
Verslas
2020 Balandžio 23d.
3

Alytaus VPPAR turės vėl ieškoti naujo vadovo

titleD. Sinkevičius (nuotraukoje – pirms iš kairės), dešineje – Prancūzijos Respublikos nepaprastoji ir įgaliotoji ambasadorė Lietuvoje J. E. Claire Nathalie Marie Lignieres-CounatheAlytausgidas.lt nuotr.

Trečias iš eilės vadovas iš pareigų pasitraukė šalių sutarimu – tokia situacija susiklostė Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų (VPPAR) Alytaus filiale.

Nuo šių metų sausio VPPAR vietos filialui vadovavęs Dalius Sinkevičius traukiasi iš užimamų pareigų.

„Šalių susitarimu, plačiau kol kas nekomentuosiu“, - paskutinę darbo dieną nedaugžodžiavo vos tris mėnesius minėtoje vietoje dirbęs alytiškis.

Praėjusiais metais, taip pat neilgai išdirbusi Alytaus filialo vadove, poziciją apleido vilnietė Deimantė Laumytė, dar anksčiau – buvusi Alytaus miesto tarybos narė Lina Sosunovičienė. Pastaroji į miesto tarybą Alytaus piliečių sąraše buvo patekusi su Sigitu Leonavičiumi, kuris yra VPPAR tarybos prezidentas. Nei jis, nei rūmų generalinis direktorius Almantas Danilevičius apie D. Sinkevičiaus išėjimą, skirtingai nei D. Laumytės L. Sosunovičienės „rotacijos" atvejais, viešai kol kas nepraneša.

Paklaustas apie naujus darbo pasiūlymus, D. Sinkevičius tvirtina, kad jų sulaukė, tačiau pasinaudojo kvietimu grįžti į vidaus administravimo skyriaus specialisto vietą valstybinėje Vaiko teisių apsaugos tarnyboje, taip pat neatmeta galimybės toliau eiti visuomenines pareigas nevyriausybinėse struktūrose, viena tokių – Dzūkijoje seniausia be pertraukų veikianti visuomeninė organizacija Alytaus aeroklubas.


Komentarai

3
Komentuoti
kur jau ne2020-04-24
ir dar kaip DS ruošiasi rinkimams
Dalius2020-04-24
Komentatoriui A. Dėja DS nedalyvauja rinkimuose ir jūsų nuogąstavimai, pamąstymai ar dar kitos įžvalgos yra nepagrįstos bei klaidinančios visuomenę. DS yra neatsiejama Alytaus miesto bendruomenės dalis ir yra vienas iš daugiau kaip 2000 miestiečių, pasirašęs po peticija, kad būtų išsaugotas Alytaus aerodromas.
A2020-04-24
Rinkimai ne už kalnų ir vėl "PIARAS" pirmuose puslapiuose, ryšiai su visuomene arba tai veiksmai, kuriais subjektas D.S. skleidžia informaciją ir siekia suformuoti tikslinių grupių požiūrį į save.
traffix.lt